Показване на 1 до 15 от 78

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    О, имам го в няколко саксии, и в службата съм донесла. Не предполагах колко Пари съм имала в къщи . Знаех го като Дървото на живота, Семейното щастие. Цъфти със ситни цветчета. Не знаех, че се ползва с лечебна цел. Галюшка, може ли да споделиш някои рецепти ?

  2. #2

    Подразбиране

    И аз го знаех като Дървото на живота, но някъде по езотеричните ми бумаги май пишеше, че е и Дърво на парите. Младенке, ти пък да знаеш аз колко пари ги имам в саксията! Сега сериозно - за това дръвче знам, че когато започне да увяхва трябва да се махне, защото не било хубаво да загине у дома. А рецептата е - с много остро ножче се обелва кожицата на горната повърхност и със сокчето се маже херпеса многократно. Използват се няколко листенца. А аз имам друга рецепта за херпес на устната - през деня много, много пъти го притискам по-силничко със зъбите и на другия ден херпесът е спрял да расте, на втория има коричка.

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, Дървото на парите е с по-ситни листенца, които не са толкова лъскави - със сигурност ви го казвам, а това е Дървото на живота или с другото име - Японско дърво

  4. #4

    Подразбиране

    Галюшка, това ,което си показала е дървото на живота.

    Ето това е дървото на парите.Листата са мъхести и не става толкова голямо ,колкото другото.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #5

    Подразбиране

    Знаех си аз, че имам някаква грешка. Благодаря на Блу, че изпрати снимка, сега ще си го засадя, че да живна и аз.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •