Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 78
  1. #16

    Подразбиране

    Sweety, действай смело.Занесла съм си шишенце с капките и в офиса,/нали цял ден съм там/ никой досега не ме е питал, затова съм спокойна.
    Пия капките с мляко от кутия-Фибела, Верея ....каквото има в магазина.
    Галюшка, благодаря за инфото за херпеса, имах такова цвете но ми изсъхна.
    А тези херпеси ме измъчиха 2 години, харесали са си ушите и раменете ми.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Sweety, действай смело.Занесла съм си шишенце с капките и в офиса,/нали цял ден съм там/ никой досега не ме е питал, затова съм спокойна.
    Пия капките с мляко от кутия-Фибела, Верея ....каквото има в магазина.
    Галюшка, благодаря за инфото за херпеса, имах такова цвете но ми изсъхна.
    А тези херпеси ме измъчиха 2 години, харесали са си ушите и раменете ми.
    Сега ми идва на ум, че намерих в нета тема "Прополисът лекува почти всичко". Разтворен в олио, зехтин или спирт, прави филм върху проблемното място. Аз направих такъв с олио за мъжа ми и сега мажа коленете. Клеят съдържал 7 антибиотика. Може да опиташ с маслен разтвор. greeneye:

  3. #18

    Подразбиране

    А откъде се купува спирта и колко градусов трябва да е?

  4. #19

    Подразбиране

    Via13_13 спирта го купих от аптеката, казах че ми трябва за лекарство и жената ми даде 2 шишенца по 100 мл.Не е скъп, нямаше и 2 лв.

    Галюшка ще пробвам и това, дано ми помогне нещо, че са много болезнени тези херпеси и на тези места където ми излизат е много трудно да не ги докосвам.Благодаря ти!

    Сега си правя ударна доза на организма, пия бирена мая, чай от хмел, мляко с мед и масло всяка сутрин, геритамин и ревалид и чесновите капки.Дано ми се укрепи малко организма и да кача някой кг , че имам нужда.
    След тибетската ще пробвам и една рецепта с ракия и дафинови листа против косопада.
    Изобщо побърках се с тези илачиПробвам кой , каквото ми каже
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря много, мисля и аз да пробвам

  6. #21

    Подразбиране

    Блу, прави много неща наведнъж, помисли дали са съвместими, дали не се неутрализират и т.н. Започни с едно, с капките например и карай с тях. Всички, които пият чесън в спиртен разтвор да следят за телесната си миризма,защото понякога от чесъна се появява такова нещо, но изчезва.Може и да не се появи. Рецептите с клея,за които споменах, намерих тук: в търсачката пишете "Прополис", клик, стр. 6, ЗДРАВЕ-Прополисът лекува почти всичко. Ако е преместена търсете на 7 стр. Спиртът за разтвора трябва да е с определен брой градуси. Блу, непременно си намери листенце от дървото на парите и си го засади отново. Аз имам един голям екземпляр и само измисли начин, ще ти пратя. Пожелавам на всички чудесен ден, никакви болежки и много усмивки и добро настроение.

  7. #22

    Подразбиране

    Какво представлява дървото на парите? Има ли друго име? Галюшка, ако може и снимка

  8. #23

    Подразбиране дървото на парите

    То представлява мъничко "дръвче", расте в саксия, листата му са почти овални, месести, блестящи, мисля, че не цъфти. Клонките имат нежна кора. Мисля, че му казват още и Дърво на живота. Довечера ще ти изпратя една хубава снимка, но е в телефона на мъжа ми. То е много популярно и го има в много аптеки.

  9. #24

    Подразбиране

    Дървото на живота преди време исках да си го купя,но така и не се наканих.Тогава цветарката ми обясняваше,че това е Бенджамин и му казвали още Дървото на парите и живота.Но съм чувала от една съседка,че Юката била дървото на живота.И изобщо не съм наясно кое,какво е.

  10. #25

    Подразбиране

    За Младенка-това е дървото на парите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    О, имам го в няколко саксии, и в службата съм донесла. Не предполагах колко Пари съм имала в къщи . Знаех го като Дървото на живота, Семейното щастие. Цъфти със ситни цветчета. Не знаех, че се ползва с лечебна цел. Галюшка, може ли да споделиш някои рецепти ?

  12. #27

    Подразбиране

    И аз го знаех като Дървото на живота, но някъде по езотеричните ми бумаги май пишеше, че е и Дърво на парите. Младенке, ти пък да знаеш аз колко пари ги имам в саксията! Сега сериозно - за това дръвче знам, че когато започне да увяхва трябва да се махне, защото не било хубаво да загине у дома. А рецептата е - с много остро ножче се обелва кожицата на горната повърхност и със сокчето се маже херпеса многократно. Използват се няколко листенца. А аз имам друга рецепта за херпес на устната - през деня много, много пъти го притискам по-силничко със зъбите и на другия ден херпесът е спрял да расте, на втория има коричка.

  13. #28

    Подразбиране

    Момичета, Дървото на парите е с по-ситни листенца, които не са толкова лъскави - със сигурност ви го казвам, а това е Дървото на живота или с другото име - Японско дърво

  14. #29

    Подразбиране

    Галюшка, това ,което си показала е дървото на живота.

    Ето това е дървото на парите.Листата са мъхести и не става толкова голямо ,колкото другото.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Знаех си аз, че имам някаква грешка. Благодаря на Блу, че изпрати снимка, сега ще си го засадя, че да живна и аз.

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •