Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 78
  1. #31

    Подразбиране

    Може и да не е тук мястото, но то като боли не пита.А аз да попитам, дали ще ми помогне при шипове на петите тибетската рецепта или изобщо за ставни болекжи.Ако някой има рецепта с която се цери това- моля ви споделете я.
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  2. #32

    Подразбиране

    Мимка, ще ти пратя на ЛС името на едно кремче за шипове на петите - френско е, но при такъв внос от чужбина може и да го има тук. Навремето разби шип в петата на мъжа ми. Ще ти пратя и бабешки рецепти, но малко по-късно, защото сега ме боли глава. Подсещай ме на ЛС. Пожелавам на всички дни без болки.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от гарфийлд Виж мнение
    Мимка, ще ти пратя на ЛС името на едно кремче за шипове на петите - френско е, но при такъв внос от чужбина може и да го има тук. Навремето разби шип в петата на мъжа ми. Ще ти пратя и бабешки рецепти, но малко по-късно, защото сега ме боли глава. Подсещай ме на ЛС. Пожелавам на всички дни без болки.
    Момичета,чета рецептите и си мисля за моите болежки.Аз също в момента страдам от шип в петата.Може ли да помоля за тази рецепта ?Ще съм много благодарна да се избавя от това неприятно усещане.

  4. #34

    Подразбиране шипове в петата

    Девойки, извинете за късния отговор, но имам два пубера и един компютър. Ето френския крем специално за шипове в петата: ALPHA-KADOL, pommade, tube de 35 g, лечебните съставки са chymotrypsine + phenylbutazone. А "бабешката" съм я взела от в-к "Доктор": в 1 кофичка кисело мляко се слага настърган корен от целина с големината на топче за тенис. Приема се на малки порции през целия ден в разстояние на 45 дни. Тъй като целината сваля кръвното налягане е неоходимо да внимавате и при първите признаци за понижението му да прекратите приема за 2-3 дни, докато се оправи и продължавате. "Чистият" прием е 45 дни,т.е. евентуалните прекъсвания не се броят. Дамата, публикувала рецептата, дава 100% гаранция за стапянето на шиповете. Може да ходите с меки маратонки, които поемат тежестта на тялото при ходене. Ако някой ви каже, че шипове не се разтапят не му вярвайте. Като десерт - книгата на Марченко "Болест ли? По дяволите". Пожелавам ви успех и споделяйте как протича лечението.

  5. #35

    Подразбиране

    Момичета,да кажа личните си наблюдениа върху действието на тибетската рецепта.Направих я за съпруга си.Той е хипертоник и ме увериха, че едва ли не ще реши всичките му здравословни проблеми.Разчертах един голям лист по дати, часове и брой капки за прием-нали всеки ден и всеки прием е различен-да не сбъркам.И започнах да давам най-стриктно.Ползата беше нулева.Може би не помагат на всеки организъм.Но нищо не пречи всеки да пробва-вреда няма.Все пак чесънът се препоръчва за много заболявания.

  6. #36

    Подразбиране

    Лари, целината сваля кръвното. Давай по-дълго време, поне 2-3 месеца. Ето ти още една вечер 1 с.л. царевично брано се смесва с чаша топла вода. Сутринта се изпива наведнъж чистата вода, без утайката. Прави се до нормализиране. Имай предвид, че стабилизирането на кръвното е дълъг процес, може да са нужни месеци наред. Тук виждам и моята рецепта, която използвам за артрита на мъжа ми (но е дадена и за високо кръвно) в 150 гр студена вода се слагат 2 с.л. ябълков оцет (домашен) и 2 с.л. лъжици мед. Пие се 3 пъти на ден преди хранене. Аз имам забележка за меда - правилната доза за 1 ден са 2 чаени лъжички. Рецептите ми са от книгата на "Лечител", 1 част

  7. #37

    Подразбиране

    Гарфийлд,благодаря за кремчето.Ще го потърся веднага.Много бих се радвала ако това е разковничето на моя проблем.

  8. #38

    Подразбиране

    Да, целината сваля кръвното и също пречиства организма.Мой познат го ползва за черния си дроб.И рецептите с ябълковиа оцет ги имам.Цяла тетрадка с народни рецепти съм записала.Но някога просто няма ефект от тях.Пак мисля че всичко е до организъм.Съпругът ми не пуши, не пие-не е абсолютен въздържател и спортува извън служебните си задължения.Но хипертонията е факт.Дано рецептите помогнат на други!

  9. #39

    Подразбиране високо кръвно

    Лари, дай ми повече подробности на ЛС за кръвното. За кремчето - изпратиха ни го от Франция преди много години. Мисля си, че при този голям внос на лекарства от чужбина има вероятност да го намерите по нашите аптеки. Успех и оздравявайте!

  10. #40

    Подразбиране

    За високо кръвно знам една много ефикасна и вкусна рецепта при това и лятна. Копърът много сваля кръвното. А ето и рецептата:
    1 връзка копър (истински, не това с което го заменят)
    2 кофички кисело мляко
    1 краставица
    Внимание! Не солете!
    Нарязват се копъра и краставицата и се объркват с киселото мляко. Разделя се на три порции и се яде с трите хранения. Може да се донаправи на таратор с чесън или да се прибави магданоз. Много върви с риба и месо. Но не се соли!
    Рецептата трябва да се направи 40 дни и после се почива. Много е ефикасна и лично изпробвана от мен. Изсушете си малко копър за зимата.

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от гарфийлд Виж мнение
    Дами, интересува ме нещо - мъжът ми има пясък и камък в жлъчния мехур. Гастрото го предупреди изрично да не се захваща с народна медицина, за да не размърда съкровищата и да тръгнат по жлъчните пътища. Освен това пие кортикостероидни препарати. Въпреки това съм силно заинтересувана от тази рецепта. Кажете ми може ли да се пие успоредно с химически лекарства? Имате ли сведения? Ако не може ще я опитам аз, току-виж, че съм станала най-младата форумка
    Не мога да кажа дали това ще раздроби камъните в жлъчката на съпругът ти при мен се получи така. Но имай в предвид, че дори да се раздробят от къде ще излязат. Ако искаш по подробна информация пиши на лични.

  12. #42

    Подразбиране

    Гери,какво стана с резултатите от тибетската рецепта?Мина достатъчно време,за да ни кажеш дали има ефект и какъв е той евентуално?Ако помага,то много хора могат да подобрят здавето си.

  13. #43

    Подразбиране

    Ох, не знам какво да Ви кажа момичета!Пих капките не 12 дни , а почти 2 месеца.Но започнах да отслабвам и ги спрях.На моите кг 3-4 кг са си трагедия за мен.
    Истината е, че херпеси не са ми излизли, не ме е боляла глава, както ме болеше всеки ден.
    Но имам друг проблем сега.Постоянна хрема и някаква тъпа болка по средата на гърлото, която не мога да излекувам вече месец.Смених няколко антибиотика не минава и това е.
    Сега пробвам бабини рецепти, но какво да ви кажа един ден не ме боли, после пак и така.Мляко със сода, мед и сода, мед масло и хардал, билкови чайове, гаргари със сол и още.....
    В аптеката ми препоръчаха спрей-антибиотик с прополис и днес май ще пробвам и него.
    Така, че за чесъна и естествения антибиотик при мен не действа.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Ох, не знам какво да Ви кажа момичета!Пих капките не 12 дни , а почти 2 месеца.Но започнах да отслабвам и ги спрях.На моите кг 3-4 кг са си трагедия за мен.
    Истината е, че херпеси не са ми излизли, не ме е боляла глава, както ме болеше всеки ден.
    Но имам друг проблем сега.Постоянна хрема и някаква тъпа болка по средата на гърлото, която не мога да излекувам вече месец.Смених няколко антибиотика не минава и това е.
    Сега пробвам бабини рецепти, но какво да ви кажа един ден не ме боли, после пак и така.Мляко със сода, мед и сода, мед масло и хардал, билкови чайове, гаргари със сол и още.....
    В аптеката ми препоръчаха спрей-антибиотик с прополис и днес май ще пробвам и него.
    Така, че за чесъна и естествения антибиотик при мен не действа.
    probvai-BIOPAROX-struva okolo 9lv tova e antibioti4en sprei.konsultirai se pak v aptekata za nego ,no moje i da ti pomogne.az go polzvam i za decata i sym mnogo dovolna .dano da sym ti bila polezna

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Jivi,благодаря ти.Бях чула за този спрей , но не знам защо и взех Тантум Верде.Болките поутихнаха, но смея да кажа , че ми е добре, защото знам ли, как ще съм утре
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •