Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 78
  1. #46

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Jivi,благодаря ти.Бях чула за този спрей , но не знам защо и взех Тантум Верде.Болките поутихнаха, но смея да кажа , че ми е добре, защото знам ли, как ще съм утре
    tyi kato sym gi polzvala i dvata spreq smeq da tvyrdq ,4e BIOPAROX e mnogo po efikasen moje da se vpryskva i v nosa.ako vse pak ima6 nujda sled tantum-verde ne se kolebai da si go vzeme6,no dano da ne ti se naloji. iskam da ti kaja ,4e moje da razviva6 alergiq kum ne6to pozdravi

  2. #47

    Подразбиране

    Много интересни рецепти,ако ми потрябват ще ги изпробвам задължително

  3. #48

    Подразбиране

    Момичета, аз имам проблем с косопада. Косота ми е много тънка и мека. Пробвах различни рецепти - маска със счукан чесън /3-4 месеца след това при намокряне на касата миришех на чесън/, маска с хума, маска с отвара от коприва и винен оцет и като че ли няма ефект. Молбата ми е да споделите изпитани рецепти, за да спре косопада.

  4. #49

    Подразбиране

    vanilin, много е вероятно косопадът да се дължи на хормонални проблеми. Ако от нищо не спира - обърни се към лекар!

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vanilin Виж мнение
    Момичета, аз имам проблем с косопада. Косота ми е много тънка и мека. Пробвах различни рецепти - маска със счукан чесън /3-4 месеца след това при намокряне на касата миришех на чесън/, маска с хума, маска с отвара от коприва и винен оцет и като че ли няма ефект. Молбата ми е да споделите изпитани рецепти, за да спре косопада.
    1-2 с.л. нетопена и несолена свинска мас, 1-2 с.л. Тривитаминол (продава се в зоомагазините, в които продават и животинчета), 1 с.л. спирт или силна ракия, няколко капки газ за горене. Намазват се корените, увива се с найлон и кърпа. Престоява поне 2 часа. С изключение на Тривитаминола може да се увеличи или намали количеството на другите съставки според дължината на косата. Измива се с подходящ за състоянието на косата шампоан. При мен много добре действа намазването само с неразтопена мас, ползва се като горната рецепта ежеседмично. Ако маста е разтопена се измива много трудно при по-дълга коса. И така до подобряването. Успех, дано съм ти помогнала

  6. #51

    Подразбиране

    rostso, гарфийлд благодаря ви. За хормонален проблем не ми е идвало на ум, но първо ще изпробвам маската и ако няма ефект ще трябва да отида на лекар.

  7. #52

    Подразбиране

    Пропуснах да ти кажа, че много добре действа хининовата вода. Пръскаш с пулверизатор в корените на току-що измитата и подсушена коса, но не прекалено, защото малко омазнява. Прави се след всяко миене. Имай предвид, че при някои хора пролетта и есента повишават "косопада", но нищо не ти пречи да си направиш изследвания за успокоение. Освен това според специалистите косопад е падането на повече от 100 косъма на ден при ресане.

  8. #53

  9. #54

    Подразбиране за косопад

    Прочетох вашите неволи за проблема с косопада и искам да споделя една изпитана рецепта от която косата ми се възтанови след гадно къдрене и спря падането и Залейте корени от репей със чист спирт нисък процент оставете за петнайсетина дни на светло и слънчево място След това с получената настойка мажете корените Успех

  10. #55

    Подразбиране

    Преди няколко години имах много силен косопад. Една позната ми каза следното: намазва се косата с елексир № 19 на Хлебаров - слагах 40 капки в 50-60 мл минерална вода и стои 1-2 часа /аз стоях докато ми се стопли водата в бойлера/, измива се с шампоан Сара /от аптека го вземах- пише че е с елексир № 3/ и накрая се полива с отвара от чемерика. Отварата я правех както пише на опаковката на пликчето с чемерика. Това го правех 2-3 пъти в седмицата когато си мия косата. Правих го месец.

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от atinqnka Виж мнение
    Преди няколко години имах много силен косопад. Една позната ми каза следното: намазва се косата с елексир № 19 на Хлебаров - слагах 40 капки в 50-60 мл минерална вода и стои 1-2 часа /аз стоях докато ми се стопли водата в бойлера/, измива се с шампоан Сара /от аптека го вземах- пише че е с елексир № 3/ и накрая се полива с отвара от чемерика. Отварата я правех както пише на опаковката на пликчето с чемерика. Това го правех 2-3 пъти в седмицата когато си мия косата. Правих го месец.
    От къде се копуват всички тези продукти и по точно чемериката,защото аз преди години исках да си купя,за да лекувам косопада на съпруга ми,но в билковата аптека не ми дадоха билката,защото била силно отровна и се продавала срещу рецептаитака стигнах до задънена улица

  12. #57

    Подразбиране

    моми4ета имам въпрос4е относно 4есновите капки а то е:
    може ли да се пият с друга те4ност освен с мляко.аз знам ,4е се пият с мляко за да не миришеш на 4есън
    питам защото моята мама си направи тези капки ,но от утре запо4ва да пости и няма как да ги пие с мляко.
    благодаря предварително

  13. #58

    Подразбиране

    Интересувах се за косопада,много често причина е недостиг на калий в организма.Добре е да се приемат като хранителна добавка всички елементи като цинк,калий,желязо,мед,манган,молибден и всички др. микроелементи.
    От вътре по-лесно се решава проблема с хранене.

  14. #59

    Smile

    jivi Твоята майка може да използва соево мляко.

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Тези чеснови капки помагат ли при невралгии

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •