Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 78
  1. #61

    Подразбиране

    blue_bouble а знаеш ли някаква рецепта специално за кръвното!Ако знаеш казвай Благодаря предварително!

  2. #62

    Smile

    Рецептата с чесън е много подходяща при високо или ниско кръвно,защото естествено регулира

  3. #63

    Smile

    Ще добавя за високо кръвно гел от алое вера.Ние използваме този на ФЛП
    www.flp.bg
    Приемането на калций,витамин С и омега ненаситени мастни киселини-от зехтин,сьомга и др прочиства кръвоносните съдове и влияе положително на кръвното налягане и сърцето.

  4. #64

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Valentin1970 Виж мнение
    blue_bouble а знаеш ли някаква рецепта специално за кръвното!Ако знаеш казвай Благодаря предварително!
    тук има доста полезна информация по темата
    http://jivdom.info/forum/index.php?showtopic=439

  5. #65

    Подразбиране

    Здравейте!Искам да попитам тази рецепта с чесън дали помага при множествена склероза?

  6. #66

    Smile питане относно тибетския елексир

    Здравейте, за първи път се включвам във форума, открих го като се ровех за тибетския елексир за здраве. Заинтригувана съм от рецептата и евентуалните й ефекти и искам да я пробвам, но имам едно притеснение. Моля, ако някой от вас има мнение по въпроса да го сподели или ако, някой е имал моя проблем...Притеснява ме чесънът, който доколкото знам дразни много стомаха. Аз съм с гастрит и колит и имам т.нар.гер-рефлукс, който води до възпаление на хранопровода. Питането ми е този елексир няма ли да раздразни още повече стомаха или напротив? Ако имате инфо, моля ви - споделете!

    Поздрави на всички

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от 6o6i Виж мнение
    Здравейте!Искам да попитам тази рецепта с чесън дали помага при множествена склероза?
    Дано да не закъснявам с отговора...
    Работила съм като преводач на трима тибетски лекари те забраняваха чесъна за болести на мозъка и нервната система, като епилепсия, множествена склероза и др.
    6о6и, мисля, че е по-добре да не пробваш за твоя случай.

  8. #68

    Подразбиране благодаря за мнението

    Здравейте,

    много благодаря за мнението, аз не посмях да я направя тази рецепта, точно защото логиката на нещата ме навежда на мисълта, че може да ми раздразни повече стомаха, отколкото да го излекува.....

  9. #69

    Подразбиране

    За стомаха нищо не мога да кажа. Предполагам, че зависи какво точно не е наред там...

  10. #70

    Подразбиране

    тази рецепта помага ли за лекуване на рак?

  11. #71

    Подразбиране

    Доколкото знам, всичко, което подсилва и пречиства организма може да помогне при лечението на злокачествените заболявания, НО не може да разчитате само на чесновите капки да излекуват рак. Би било наивно.
    С рака шега не бива и най-добре да се консултирате с някой по-вещ. Дори да се подпомагате с билки, нека поне ги изпише лечител, който има някой и друг излекуван пациент, или поне пациент, чието състояние се е подобрило.

  12. #72

    Подразбиране

    А някой може ли да ми каже дали тибетската рецепта с чесън може да се препоръча на човек със стенокардия - тъй като чесънът е опасен за такива болни. Все пак на три пъти до 25 капки - дали би предизвикало сърдечни проблеми, или пък количеството е малко и няма да се отрази отрицателно?

  13. #73

    Подразбиране

    Вижте какво намерих в нета! Още една рецепта за изчистване на организма и нормализеране на обмяната.
    Въпросът ми е, след като и тя се прави през минимум 5 години, дали между различните рецепти може да се изчака по-малко от 5 години???
    Според мен би трябвало, независимо коя от двете се ползва, да се изчака това време.
    Чудно ми е коя от двете рецепти е по-ефикасна? Някой пробвал ли е тази?
    Пускам пейст от един здравен сайт, но го намерих на доста места.

    Тибетска рецепта за младост
    Рецептата е намерена в тибетски манастир, написана на глинена плочка през VI век преди новата ера.

    Вземат се по 100 гр. – лайка, жълт кантарион, имортела, брезови пъпки.

    Смесват се. Вечер се взема 1 ч.л. от сместа и се залива с 250 мл. вряла вода.

    Престоява 20 мин., прецежда се, но не през метална цедка!

    Подслажда се с 1ч.л. мед и се изпива, след което не се яде и не се пие.

    Тази процедура се прави преди лягане.

    Сутринта всичко се прави отново, като чаят се изпива 15 минути преди закуска.

    Процедурата се изпълнява ежедневно, докато сместа от билките свърши.

    Лечението се повтаря след 5 години

  14. #74

    Подразбиране

    Може би тази рецепта е по-походяща за хора с неврологични и обострени стомашни проблеми, при които не се препоръчват чесновите капки.
    Успех!

  15. #75

    Подразбиране Тибетски капки

    Реклама:
    Здравейте, прочетох Вашите коментари относно тибетските капки...но никой не казва кога е допустимо да се повторят.... Тази рецепта я използвам вече за трети път. Когато четох книгата от която взех рецептата изрично е описано, че същите се ползват веднъж на 5 години.....За първи път когато започнах с тях бях на 30 години....наистина човек се чувства по-добре....но съгласете се....че за толкова много години хората се променят....

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •