Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 126
  1. #61

    Подразбиране

    Много сладки дребосъци.

  2. #62

  3. #63

    Подразбиране

    Да поосвежа малко темичката си и да ви покажа някои неща, които вече са подарени. Първите две от играта ЧРД, а третият за една приятелка:
    Редактирано от nikoll : 31.08.2012 в 10:26.

  4. #64

    Подразбиране

    Много ми харесват подъраците, които си направила за Весито в играта. Дребосъка е направо перфектен, а и гобленчето ми е слабост!

  5. #65

    Подразбиране

    Благодаря m_rija, тези дребосъци на Fabby Reylli стават малко едрички , предпочитам ги в по-малки размери, а на това Перминче отдавна му се канех. Оформих и едната книжка за игли / oще не изгладена/, а другата е почти готова, чака само подходящи мъниста за сглобяването



    Е, тази си я харесвам повече и щеше да е по -добре опъната върху дискове, но нали мислех, че няма да се справя и не си оставих достатъчно панама.
    Редактирано от nikoll : 31.08.2012 в 10:28.

  6. #66

    Подразбиране

    Чудесни са! Особено ми допадна къщчката с пеперудките и клематиса!

  7. #67

    Подразбиране

    Не съм разглеждала до сега творбите ти!!!Останах очарована от разнообразието,вкуса и прекрасното изпълнениеМного ми хареса всичко направено от теб,защото е нестандартно и необикновено!!!Очарована съм от Romantic city и не само от него-всичко е прекрасноПожелавам ти весели празници и много успех в създаването на нови красоти!!!

  8. #68

  9. #69

    Подразбиране

    Благодаря на всички посетили темичката ми!
    А сега да си покажа творенията на коледна тематика, някои от тях , срам ме е да кажа , започнати миналата коледа и завършени тази.
    Мънистените творения са на Mill Hill и всичките са ми подарък, без белият мечо, той ми се падна от томболата, на миналогодишното коледно патри на форума.

  10. #70

  11. #71

    Подразбиране

    Тази бисквитка ми е любимка



    И малко картички

  12. #72

  13. #73

    Подразбиране

    И накрая един снежко, който не успях да оформя, ще е нещо като банер. Бях си разчертала грешно панамата и се оказа с цяло квадратче по-къса, а отдолу е ръба й , но... ще измисля нещо.


  14. #74

    Подразбиране

    Всичко е много красиво!!!Весели празници!!!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Всичките ти коледни бродерии са страхотни! Някои от дизайните на Джоан Елиът ли са или се бъркам?

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •