Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 126
  1. #76

    Подразбиране

    Всичките коледни бродерийки са много сладкиВесели празници

  2. #77

  3. #78

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nikoll Виж мнение
    Един дребосък за подарък
    Много красиви неща видях, а тези сръчнотийки може да ги показваш и в този раздел: http://goblenite.org/forumdisplay.php?f=56, ако искаш.
    Весело посрещане на новата година!

  4. #79

    Smile

    Всичко е много красиво

  5. #80

    Подразбиране

    Много сладки коледни неща си избродирала, много ми харесаха, а за Снежкото съм сигурна, че ще измислиш добро решение.

  6. #81

    Подразбиране

    От доста време не съм показвала нищо в темата си, та реших да кача някоя и друга снимка на това с което се занимавам тази година, не са големи неща. Това е котето, с което участвах в пролетната игра на софийската група/ 35 каунт лен, ДМЦ конци/:

  7. #82

    Подразбиране

    Този DIM /оригинална комплектовка, на 18 каунт/, току що завършен , още е леко влажен, отлежаваше за френски възли

  8. #83

    Подразбиране

    Mnogo hubavo e stanal Bravo

  9. #84

    Подразбиране

    Покрай красивите кукли сътворени от някои съфорумки, на които се възхищавам за сръчните ръце, пробвах и аз да си направя една. От по-дребния размер е, с куклата се справих лесно и бързо, за разлика от дрехата, с която си играх доста. Има още какво да се желае, но като за първи опит не е толкова зле
    .

  10. #85

    Подразбиране

    Много са хубави и двете гобленчета, а котенцето е станало много хубаво на ленената панама.

  11. #86

    Подразбиране

    И не на последно място банерчето от Великденската авантюрата на Ния и помощниците ми

  12. #87

    Подразбиране

    А ето го и оформеният Робин 3, първоначално не ми се изпра маркерът от панамата, останаха едни такива жълтеникави следи, но сега като го извадих след около година за рамка, всичко е изчезнало.
    Редактирано от nikoll : 24.06.2013 в 13:00.

  13. #88

    Подразбиране

    Започвам по реда на представянето - този фар на Дим ми е слабост - мнооооого е красив! А за заека, доколкото виждам си се хвърлила в дълбокото т.е. тоалета му се сваля, а това за мен е най трудното. Но смятам че си се справила перфектно - много е сладък и зайо, и тоалета му
    Банера и робина са стархотни! А за помощниците много целувки - явно са много ефективни, щом стопанката им е натворила толкова красоти

  14. #89

    Подразбиране

    страхотни неща а последния робин много е нежен.много ми е на сърце
    прекрасни неща си измайсторила

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Зайчето е много сладичко

Страница 6 от 9 ПърваПърва ... 45678 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •