Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 126
  1. #16

    Подразбиране

    А ето я и Мадоната в рамка. Като изключим дефекта / има една дупка на рамката / , мисля , че като цяло се получи добре. Подарена е вече, в този и вид.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, много сте мили.
    Отдавна не съм слагала нищо тук. От преди Нова Година се занимавам с разни дребосъци, за пръв път шия такива неща, но мисля че станаха сполучливи. Ето ги:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Продължавам с тези чашки, за които схемите ми предостави nadejdabr. Благодаря ти много Наде!
    Чудя се само дали да им слагам орнаментите отстрани, без тях ми изглеждат по изчистени. Имах идея да ги слагам в обща рамка, но и това е в процес на обмисляне.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    След това се "заразих" с тези сладури, , синичкото беше първо, за проба.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 20.05.2012 в 22:51.

  5. #20

    Подразбиране

    А това е от осмомартенският подарък /от играта/. Картичка правя също за първи път. Гоблена го рамкираха два пъти и пак не е както трябва / така и не разбрах защо са оставили отгоре и отдолу тези бели ленти, но здраве да е/ .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 22.02.2012 в 15:25.

  6. #21

    Подразбиране

    накрая тези дами, отново за подарък. Междувременно ме чакат три други гоблена за довършване, а постоянно се заплесвам по дреболийки.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Ето още малко дреболийки от мен. Гобленчето и картичката, които уших за великденската игра и които благополучно /надявам се /, пътуват към своя притежател.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    И тази дребилийка , за една приятелка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 20.05.2012 в 22:52.

  9. #24

    Подразбиране

    Най накрая успях да завърша тази Венеция, ето я прясно изпрана и изгладена. Надявам се скоро да замине за рамка.
    И тези котета/ за схемата на които, благодаря на nadejdabr /, те са подарък за дъщеря ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Ето Венецията как стана с рамка.

    Фрегатата ми е подарък, аз само я рамкирах. Може би трябваше да и сложа паспарту, но за сега ще остане така.
    А дечицата ги е шила жената на брат ми, за подарък. Запалих я по гоблените миналата есен и от тогава е ушила 4 гоблена / Двете жени с коне на Ланарте, тези дечица и един клоун. За сега само този е с рамка, но се надявам да покажа скоро и другите/.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с новите попълнения. Завършени !
    Дори малкият все още неизпран!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    момичета, ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА на всички! Отдавна не съм показвала нищо в темичката си и сега реших да кача малко снимки, на мойте коледни творения и някои наскоро рамкирани по стари... /част от тях подарени/.
    Малко се поизложих с дамата на Ланарте, първоначално смятах да сложа синя рамка от същия профил, но ....почти ме убедиха, че с тази е по-добре и сега малко съжалявам........, но по- нататък може и да я сменя .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 03.01.2010 в 18:43.

  13. #28

    Подразбиране

    Ето и коледните, свещичките са оформени като картички, просто е успях да ги снимам/.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 20.05.2012 в 22:58.

  14. #29

    Подразбиране

    Още малко коледни , птичето е снимано неизпрано , / затова се вижда разграфеното на панамата/, подарих го преди да успея да го снимам с рамката:
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 03.01.2010 в 18:49.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    И накрая не мога да не се похваля с тези двата, които са ми подарък от приятелки. Страхотни са нали?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nikoll : 20.05.2012 в 22:58.

Страница 2 от 9 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •