Страница 11 от 22 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 319
  1. #151

  2. #152

    Подразбиране

    Браво Вени,всичко е толкова хубаво!!!Отново с удоволствие разгледах страничката ти и искрено ти се възхищавам за красотите,за бързината,за идеите,които имаш,най-вече за наградите!!!Честита Нова Година - да ти е спорна и прекрасна за цялото семейство!!!

  3. #153

    Подразбиране

    Супер са станали и шалчетата Явно и в твоята рода женската част се е сдобила с красиви подаръци
    А от останалите - много ми хареса часовника с Мечо Пух. Мнооого е сладурски

  4. #154

    Подразбиране

    Страхотни красоти пак в тази страничка. Заплюх си червеният шал .Обещали са ми да ми покажат как се плетат, но не мога да си намеря хубава прежда - а то ти си минала преди мен и си я обрала

  5. #155

    Подразбиране

    Поздравления за гоблена - станал е страхотен А шаловете са прекрасни - чудесен аксесоар .

  6. #156

    Подразбиране

    Натюрмортите не са ми от любимите, но този е страхотен - стил и красота. Браво! Може ли и аз да помоля за схемичката?

  7. #157

    Подразбиране

    Аз не съм ушила нито един натюрморт досега,но в този ми останаха очите!Поздравления!Разбира се и всичко останало,показано в страничката е страхотно!

  8. #158

    Подразбиране

    Всичко е прекрасно ,нямам думи!

  9. #159

    Подразбиране

    Отново нови и хубави неща в твоята страничка .Този натюрморт направо ми легна на сърцето дано не съм нахална но и аз ще помоля за схемата.

  10. #160

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета, че надничате в темичката ми и че ме поощрявате. Голям стимул сте ми. Най-после събрах кураж да ви покажа номинациите ми за награди от състезанието в руския форум и наградите, които спечелих. Играта завърши още в края на ноември, но гобленчетата бяха предназначени за подаръчета на другарчетата ми в игрите ( те вече си ги получиха), а покривката скоро довърших .


  11. #161

    Подразбиране

    всички са хубави , но моите учи са м покривката - днес си купих на рико и търся модели твоята цялата ивица ли е за шиене или отделни квадрати

  12. #162

    Подразбиране

    Вени,прекрасни са.Честито на притежатели те им А на теб пожелавам още много награди
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  13. #163

    Подразбиране

    Всичко е повече от прекрасно!!!

  14. #164

    Подразбиране

    zhak на ъглите са квадрати, където са черешите, а другото са правоъгълници за дългата бродерия. Утре ще ти пратя схемата да видиш точно как е.

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Ауууууууу Вени, кога успя да я избоцкаш.Разкошна е!Самопоканвам се някой ден на кафе Момичета пила съм си кафето в тази червена кухничка и ви уверявам преживяването е страхотно.
    Гобленчетата са супер, но на мен фаворит ми е покривката.

Страница 11 от 22 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •