Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 319
  1. #166

    Подразбиране

    Вени, честити награди.Много си сръчна и големи красоти правиш.

  2. #167

    Подразбиране

    Вени направо ме разби.Невероятно красива покривка.За наградите какво да кажа който си може го прави.Това е.

  3. #168

    Подразбиране

    Покривката е страхотна!

  4. #169

    Подразбиране

    Покривката е направо шедьовър!

  5. #170

    Подразбиране

    страхотни неща си направила,изпитах голямо удоволствие докато разглеждах всичките ти красоти

  6. #171

  7. #172

    Подразбиране

    Супер, всичко много ми хареса, но покривката ми е фаворит!

  8. #173

    Подразбиране

    Честито за наградите!Заслужаваш ги!Покривката е прекрасна!Моля те,дай повече инфо за размера и от къде е!

  9. #174

    Подразбиране

    Вени, покривката е разкошна И аз те моля да кажеш от къде си се снабдила с този плат за покривки

  10. #175

    Подразбиране

    Момичета, много се радвам, че надничате в страничката ми. Много ви благодаря за милите думи! Покривката е немска, готова комплектовка, но беше с други мотиви. Аз реших да ушия плодовете на Vervaco и използвах оригиналните конци, които бяха в комплектовката. Размера е 90 / 90 см.

  11. #176

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Благодаря ви момичета, че надничате в темичката ми и че ме поощрявате. Голям стимул сте ми. Най-после събрах кураж да ви покажа номинациите ми за награди от състезанието в руския форум и наградите, които спечелих. Играта завърши още в края на ноември, но гобленчетата бяха предназначени за подаръчета на другарчетата ми в игрите ( те вече си ги получиха), а покривката скоро довърших .

    Prekrasni sa Bravo

  12. #177

    Подразбиране

    Ето го и Етъра - изпран, изгладен, в очакване на рамка.Благодарение на skorpion , тя ми изпрати списанието със схемата.
    Редактирано от venipetgab : 10.02.2012 в 23:01.

  13. #178

  14. #179

    Подразбиране

    Страхотен е!!!! А колко труд иска... аз нямам търпение за такова огромно нещо! Истински ти завиждам . Браво, Вени!!!!

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Наслада за очите и душата!

Страница 12 от 22 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •