Страница 19 от 22 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 319
  1. #271

  2. #272

    Подразбиране

    Прекрасен
    v_g_g@mail.bg

  3. #273

    Подразбиране

    вени да ти е честит, съжалявам само че не го донесе на срещата да го видим на живо а и да се запознаем данякъде сме комшии

  4. #274

    Подразбиране

    Много ви благодаря! Вашите отзиви са ми голям стимул. Жужи, само един Балкан ни дели, ама дано доживеем да си казваме в тунела. Ето и нещо, което уших отдавна, но чак сега го рамкирах и бързам да го покажа. Приготвих го за подарък "2 в 1" за юбилея и новия дом на моята приятелка. Дано да го хареса.

  5. #275

    Подразбиране

    И крайморското кафе и подаръка са супер! Както винаги проявяваш страхотен вкус!

  6. #276

    Подразбиране

    Най-после и Запустялата воденица да види бял свят. Да си призная честно доста ме изтормози, но след дълги почвания и спирания вече е готова и даже много ми харесва.
    IMGP8882.JPG

  7. #277

    Подразбиране

    Наистина е прекрасна
    v_g_g@mail.bg

  8. #278

    Подразбиране

    Ето две неща, които направих и подарих преди много време, но не можах да покажа. А Явор вече е на една година, а аз все още не съм го виждала на живо.
    IMGP8897.JPGIMGP8895.JPG

  9. #279

    Подразбиране

    Време е да внеса и малко коледно настроение в темичката си. Тези игрзчки направих за благотворителния базар в едно училище. И една кутийка, която много лесно се получи, но за жалост не е фотогенична.
    IMGP8902.JPGIMGP8903.jpgIMGP8907.jpg

  10. #280

    Подразбиране

    Вени, страхотни нови попълнения.

  11. #281

    Подразбиране

    Много са красиви!!!

  12. #282

    Подразбиране

    Много са красиви гоблените на Явор! А нещата които си направила за базара са просто прекрасни! И аз сега се трудя за благотворителния базар в училището на синчето .

  13. #283

    Подразбиране

    Браво Вени, както винаги всичко е невероятно красиво и стилно!

  14. #284

    Подразбиране

    Всичко е много красиво
    v_g_g@mail.bg

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Много ви благодаря! Нямам много време за компа, че ме чака шиене.

Страница 19 от 22 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •