Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 319
  1. #301

    Подразбиране

    Моята "Усукана страст" днес отпътува за Бургас. Не можах да направя хубава снимка. В действителност изглежда много по- добре. Дано да носи радост и късмет.
    IMGP9065.jpgIMGP9075.jpg

  2. #302

    Подразбиране

    Красиво е ,Вени.Не съм го виждала, може ли информация?

  3. #303

    Подразбиране

    Чудесен е! Много ми хареса!

  4. #304

    Подразбиране

    Невероятен гоблен! Браво, Вени - и за избора, и за изпълнението! Дай малко инфо - на коя фирма е тази красота?

  5. #305

    Подразбиране

    Вени, разкошен е и се радвам, че си намерила рамка.

  6. #306

    Подразбиране

    поздравление и от мен може ли да не се хареса такава красота и аз съм любопитна чия разработка е гоблена

  7. #307

    Подразбиране

    Много ви благодаря, момичета. Вече е подарен и много харесан. А дизайна е на Скарлет Сайлс ( за пръв път го срещам). Изтеглих го от китайския сайт, но не ми хареса оригиналната схема, та се наложи да я пренабера. Цвети, много трудно намерих рамка, обиколих целия град няколко пъти,и накрая оцелих същия цвят като виното в чашата. Е, наложи се да поотрежа малко от стеблото на бамбука, но стана добре.

  8. #308

    Подразбиране

    Прекрасна колекция! Поздравления за чудесната кухненска серия!Гоблените зад стъкло са прекрасни ,но когато са част от ежедневните предмети правят живота ни цветен!

  9. #309

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с най-новото си творение. Уших го само за 2-3 дни, само по схема, без да знам какво всъщност ще се получи.Набързо го монтирах в часовник и резултата е впечатляващ. Вече си има нов собственик, който много му се зарадва.
    DSCF4028.jpg

  10. #310

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    Ето и моя първи гоблен, ушит по схема от интернет. Мисля,че добре се получи. Благодаря ви момичета!
    Много мила картинка, харесва ми като тема и изпълнение, за първи гоблен е супер. Продължавай все така

  11. #311

    Подразбиране

    Страхотно си се справила с часовника, не бях виждала такова оформление много ми хареса и че е необикновен,рамката е много красива красива е и чашката с виното, пропуснала съм я

  12. #312

    Подразбиране

    Благодаря на всички , които надничат в темичката ми. Време е да внеса малко коледно настроение. Нямам време за големи гоблени, но уших тези минита с голямо желание за благотворителния базар на дечицата от едно училище .
    Picture 052.jpgPicture 058.jpgPicture 060.jpg

  13. #313

    Подразбиране

    Отдавна не съм се включвала тук, но ето едно гобленче за подарък на една Виолета за Цветница. И още цветя. Поради липса на пространство си направих цветна градинка върху хладилника.Така ще си имам винаги под ръка цветя за подарък.
    Picture 146.jpgPicture 140.jpg

  14. #314

    Подразбиране

    Еха, Вени прекрасна градинка . За сентполията, в чашката , предполагам имаш схема ,нали съм си цветенце, обожавам ги .Ще ми я пуснеш в пощата нали. Благодаря

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Теменужката е много сладка! А цветенцата, които си оформила като магнити са толкова много, ти си се запасила за пет цветници напред. Също и перденцето ти много ми хареса - на черешки, много веселичко! И преглеждайки назад постовете ти виждам колко подаръци си направила. Знам колко е приятно да подаряваш, ама момиче, ти за себе си нещо кога ще ушиеш? Давай, бързо, нещо само за теб!

Страница 21 от 22 ПърваПърва ... 1119202122 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •