Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 319
  1. #16

    Подразбиране

    Ето какво боднах през почивните дни. Да си призная, никога не съм шила подобни дребосъци, но ми харесаха. Ще декорирам вратата на банята с тях.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #17

    Подразбиране

    Ето какво уши дъщеря ми, когато беше на 13.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #18

    Подразбиране

    Време е да покажа нещо ново.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #19

    Подразбиране

    Благодаря ви! И аз много си го харесвам и отдавна му се канех, но ми беше много трудно да си намеря часовник с червена рамка, апък го уших на един дъх- само за два дни.Ето как изглежда на мястото си.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #20

    Подразбиране

    Бързам да се похваля с един късметлийски часовник, който съм нагласила за подарък. Току-що го завърших.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #21

    Подразбиране

    Здравейте! Цял месец нищо не съм показвала, време е да видите с какво се занимавах напоследък. Ето любимите ми дечица вече в рамка. Доста трудничко се получи. но успях да се справа почти сама. Не се наложи да слагам паспарту.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #22

    Подразбиране

    Часовникът вече си има другарче.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #23

    Подразбиране

    Малко Коледно настроение
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #24

    Подразбиране

    Ето и две от сезончетата, които ми създадоха сериозен проблем. Може би не е тук мястото да търся помощ, но ако може някой да помогне, нека ми пише на лични. Есента е шита на панама АИДА 14 и стана по-голяма от рамчицата. Зимичката пък стана много малка на обикновена неразграфена панама за гоблени и също не ми харесва. Иска ми се да си ги ушия, защото имам рамчиците, пък и много ми подхождат на кухнята. Трябва ми среден каунт панама, но в Габрово не се продава. Молбата ми е ако може някой да ми купи и изпрати с наложен платеж, нека ми пише.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #25

    Подразбиране

    Моите скромни коледни подаръчета
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #26

    Подразбиране

    Ето докъде съм стигнала с Етъра, но скоро няма да го завърша.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  12. #27

    Подразбиране

    Това мило щъркелче донесе внуче на една моя колежка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #28

    Подразбиране

    Бебенцето е много сладичко!! А Етъра просто нямам думи, гобленът е страхотен - дай малко информация за размери, колко цвята! Мъжът ми много обичаше да ходим на Етъра и ако види този гоблен може и да ми намери работа, но като казваш, че върви бавно май няма да му го показвам поне за сега

  14. #29

    Подразбиране

    Когато един гоблен е хубав няма значение колко е труден-важното е да се довърши! Много добре става!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    venipetgab,за първи път виждам започнат гоблен на Етъра и много добре се получаваЩе следя процеса с интерес,още повече ,че Етъра е едно от най-любимите ми места в БГ!!!!

Страница 2 от 22 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •