Страница 19 от 20 ПърваПърва ... 917181920 ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 298
  1. #271

    Подразбиране

    Покрай кончетата, извадих от гардероба и балерината, хубава, лоша поне да е в рамка

  2. #272

    Подразбиране

    Хубава е, все пак си вложила доста труд в нея!

  3. #273

    Smile

    Рамките много си ходят с моделите.................
    А какво не ти харесва на балерината - нещо пропускам......

  4. #274

    Подразбиране

    Хич не я слушайте Златето ,всичко е прелестно според мен!

  5. #275

    Подразбиране

    Балерината, като я мернах още на сайта на Ющук и полудях, свалих си схемата и вместо да си купя конци и да си седна на д-то да шия, аз случайно видях , че една измислена фирмичка я предлага готова комплектовка и реших да си я поръчам готова, само че с конци Ариадна. Схемата 1:1 с тази на Ющук, но естествено превръщайки ДМЦ в Ариадна не са се справили...... много е тъмна, няма плавно преливане на телесните цветове, абе не е това което очаквах

  6. #276

    Подразбиране

    Не знам да се смея ли да плача ли.............абе нещо не ми беше тамън, и на 2-та гоблена имаше места все едно котки са ги драли, на балерината има едно местенце, където се вижда панамата, а на кончетата имаше неизпънато провисено местенце и аз естествено не се стърпях грабнах един нож и ги отворих..........Аз ли не съм в час.....очаквах да видя гръб, но не би, панамата отвсякъде зверски кована с такера,естествено и от там надрана събрана и........... когато остана свободна ще свалям телчета и ще си правя гръб да ги опъвам



  7. #277

    Подразбиране

    По-скоро си е за плач. Ама добре, че си се усетила на време,че да си го направиш както трябва. И аз понякога предпочитам сама да си ги рамкирам, но като видях сега при теб, май изцяло ще мина на самообслужване. че и по-евтино ще ми излезе.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #278

    Подразбиране е

    А, стига, бе. Само болен мозък може да го измисли. Злате, имах случай с лошо изпъване в скъпарския варненски "Херон". Още там ги накарах да го отворят и като видях лепене с кафявото лепило "Рила" си удържах за монтаж и си прибрах полуфабриката. Сама си го изпънах и рамкирах. Трябва да напишеш тук кой работи така, за да знаят съгражданките ти. Съчувствам ти, но ще го оправиш. Усмихни се сега и залепи някоя сълфетка
    КЕЛЕБЕК

  9. #279

    Подразбиране

    Отдавна готово гобленче, подарък ми е от m_rija, но сега и то в премяна

  10. #280

    Подразбиране

    Злате, прекрасен е с тази премяна! Да го гледаш, да му се не нагледаш

  11. #281

    Подразбиране

    След несполуките с рамкирането на предишните гоблени, този последният изглежда прекрастно и перфектно!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  12. #282

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    След несполуките с рамкирането на предишните гоблени, този последният изглежда прекрастно и перфектно!!!
    Вярно е

  13. #283

    Подразбиране

    Много му отива тази рамка, страхотен е!

  14. #284

    Подразбиране

    Май това ще ми е всичко за тази Коледа, отдавна не бях шила гоблен с такъв мерак и заради него не ми се занимава с „дреболийки“


  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Чудесни снежковци!

Страница 19 от 20 ПърваПърва ... 917181920 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •