Страница 20 от 20 ПърваПърва ... 10181920
Показване на 286 до 298 от 298

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Лелееее, взе ми ума с този подарък. Просто прекрасен. И сърчицата, и декупажа са много красиви.

  2. #2

    Подразбиране

    Очите ми останаха в декупажа!Страхотен подарък,и аз искам такъвНаправо прелест

  3. #3

    Подразбиране

    Благодаря, ви момичета! Вие ми вдъхнахте кураж, че аз с много съмнения съм относно подаръка, голям лаик съм в декупажа, но като обявиха играта и аз барабар Петко с майсторките......Дано и момичето за което е да си го хареса.

  4. #4

    Подразбиране

    Златеееее и аз искам такъв декупаж
    Ох, направо ми отидоха очите в този подарък! Ако не се зарадва другарчето, направо да го препраща към Пловдив - аз се влюбих
    Това за влюбването е истина, останалото е майтап....
    Декупажа е нещо с което не съм се захващала, но твоите зимни картинки са толкова красиви, че ме съблазняваш да опитам и това

  5. #5

    Подразбиране

    Страхотен декупаж!Няма как да не се хареса този подарък!

  6. #6

    Подразбиране

    Я стига ,прекрасни са!Аз не се хващам с такава работа!Честно!Не ми превира,а ти си страхотна ,като за първи път.

  7. #7

    Подразбиране

    Злате, страхотно е!Де шиеш ,де декупаж правиш ,спиране нямаш!Ако аз получа такъв подарък за Коледа сигурно ще съм на седмото небе!И аз не съм опитвала декупаж,но много ми харесва.Твоето другарче е истински щастливец!

  8. #8

    Подразбиране у дома

    добре дошла ,,у дома,, радвам си , че си в къщи , а тези картички са невероятни за първи пат ги виждам да си здрава , щастлива и с невероятни успехи през Новата 2009 година

  9. #9
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Ата голяма красота си сътворила Гоблените по Климт греят

Страница 20 от 20 ПърваПърва ... 10181920

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •