Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 71
  1. #1

    Подразбиране нов HAED и други

    ето какво бродирам от около половин година
    Редактирано от manka : 15.05.2012 в 09:24.

  2. #2

    Подразбиране

    blagodaria ti mnogo
    eto kakfo zapo4vam
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от manka : 25.07.2010 в 18:54.

  3. #3

    Подразбиране

    Хайде, Аида, покажи началото. Моля те...

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djavka Виж мнение
    Хайде, Аида, покажи началото. Моля те...
    ot dva dni prigotviam cvetovete i panamata broia ia i ia razgrafiram i o6te ne sam svar6ila mnogo e goliam maika mi mi se podigrava i mi kazva 4e 6te stane kolkoto 4er6af goblenat e 450 x 675 kras4eta dano dnes svar6a s razgrafiraneto za6toto niamam tarpenie da zapo4na, triabva da se o6ie na nerazgrafena panama zardi kreinik za6toto 6te prozira taka 4e ia razgrafiram s konci koito posle 6te maxna imam 4ostfoto 4e polodiavam

  5. #5

    Подразбиране

    eto kolko goliama e panamata ne znam dali e iasno no e kolkoto edna masa ciala sedmica ia razgrafirax s 4erni konici a s orangavite konci sam odbelezala stranicite dano da e iasno snimkite ne izleznaxa xobavi
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #6

    Подразбиране

    a eto i moita rosa zapo4nax ot gore fona e mnogo priaten stava kato malki dagi4ki kakto kazva mama ne e mnogo no nali obe6tax da pokazvam 4esto
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от _Veronika Виж мнение
    Страхотен е
    Искам да те попитам, забелязах, че си разграфяваш с конци панамата, как се шие така, не се ли вшива този конец после как се вади?
    И аз съм си задавала същия въпрос. Можеш ли да ни обясниш как става ваденето и има ли някаква по-специална техника при шиенето при това разграфяване? Така и не си намерих от тия изпиращи се фулмастри, а с молив правя точици и е голямо мъчение.

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djavka Виж мнение
    И аз съм си задавала същия въпрос. Можеш ли да ни обясниш как става ваденето и има ли някаква по-специална техника при шиенето при това разграфяване? Така и не си намерих от тия изпиращи се фулмастри, а с молив правя точици и е голямо мъчение.
    zdravaite,
    koncite gi izvagdam lesno predi da popalna poslednia cviat koite mi ostava i ne iziskfa broene istegliam konecia s edna 6evna igli4ka za raz6ivane mnogo barzo i lesno stava no go prava vnimatelno za da ne razvaliam kras4etata niama drog na4in kato se pravi troden goblen triabva da e razgrafen na kfadrat4eta 10 x 10 za da ne stavat gre6ki a daje razgrafenata panama kiato se prodava e razgrafena na kfadrat4eta 20 x 20 a ne na 10 x 10 kakto po princip sa sxemite

  9. #9

    Подразбиране

    parviat etap na rozata na HAED e gotov mnogo mi be6e priatno da 6ia s tezi cvetove sled kralicata na peperodite mi lipsvaxa cvetnite cvetove slagam i orginalnata snimka na goblena
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    siga 6te ostava HAED za malko i 6te napravia tozi goblen toi 6te bade podarak za edin poznat koito mnogo obi4a kamili 6te go 6iem dvete s mama dva pati za da si ostane edin pri nas
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    Aidka , strahotno se poluchava, ama tozi s kamilite mi se vijda i toi dosta golemichuk, a ti kazvashe che ne bil goliam
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  12. #12

    Подразбиране

    mnogo vi blagodaria mnogo ste mili i ste mi goliama podkrepa
    viking tozi goblen ne e mnogo goliam toi e 229 x 175 no se pravi na edra panama aida 14 taka 4e 6te stane golemi4ak cvetovete sa 43 pove4eto begovi i kafiavi firmata e Magicstitch za prav pat 6te 6ia ne6to texno nadiavam se da se polo4i dobre

  13. #13

    Подразбиране

    Изумена съм от размерите и сложността на Феичката върху розата!!!
    Много е красив-ще надничам да гледам как върви.
    Гобленът с камилите също е хубав
    Поздравявам те за вкуса !

  14. #14

    Подразбиране

    Невероятна куражлийка си
    Хем големи, хем трудни гоблени, че и два на всичкото отгоре
    Изумена съм и чакам с нетърпение етапчетата
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    do tok stignax s rosata bi triabvalo do kraia na meseca da svar6a tazi 4est no mi niama da stane kakto planiram
    a postinata ia zapo4naxme dvete s maikami ideiata be6e da ia napravim dva pati za podaraci no na men mi omrazna i se prexfarlix na rozata tova e drogata na maika mi no ne se polo4ava kakto na snimkata
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 1 от 5 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •