Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910
Показване на 136 до 148 от 148

Тема: irena_gemini

  1. #136

    Подразбиране

    и аз така реших накрая, така било писано реших че е съдба

  2. #137

    Подразбиране

    dvata goblena s cvetiata sa neveroiatno nejni i stilni i bebe6kia e mnogo sladi4ak bravo

  3. #138

    Smile

    След известно изчезване, да покажа какво завърших снощи промених някои от цветовете и има малка разлика с оригинала, но ми харесва и надявам се и щерката да я хареса в нейната стая изпрана неогладена ама ще ме разберете - мерак да споделя с вас

    Благодаря на момичетата които много ми помогнаха те си се знаят

  4. #139

  5. #140

  6. #141

    Подразбиране

    Стаята на девойката ще бъде друга!
    КЕЛЕБЕК

  7. #142

    Подразбиране

    Красив и нежен!!!

  8. #143

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета подготвям следващата мацка в червено дано и тя да се получи така добре

  9. #144

    Подразбиране

    Браво, мила! Супер е! Няма начин да не се хареса ♥ Ще шиеш ли и др от серията с червената рокля и клетка за птици май беше ?

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  10. #145

    Подразбиране

    Ками замислям да я шия, приготвям я, но ми се иска първо да си ушия зимния пейзаж, че то зимата ей сега ще дойде, срамота толкова е лесен, а се бавя с него и още един приготвям на Дим, за който ми помогна Тайс, но и за него има време
    Забравила съм да покажа как оформих подаръчето ми за племеника

  11. #146

    Подразбиране

    Ей страхотно подаръче , мама и тати много ще му се зарадват

  12. #147

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    След известно изчезване, да покажа какво завърших снощи промених някои от цветовете и има малка разлика с оригинала, но ми харесва и надявам се и щерката да я хареса в нейната стая изпрана неогладена ама ще ме разберете - мерак да споделя с вас

    Благодаря на момичетата които много ми помогнаха те си се знаят
    Иренка, много ти е красива мацката!!!!! Кога ли ще ни прихване и ща дойдем да пием кафе в Търговище, та да я видим ♥♥♥

  13. #148

    Подразбиране

    Реклама:
    Заповядайте и домашни ще ви приготвя

Страница 10 от 10 ПърваПърва ... 8910

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •