Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 148

Тема: irena_gemini

  1. #31

    Smile серия влюбени дечица

    ето и второто много са ми сладки
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #32

    Post

    Поздравления за последната придобивкаКакво не ти харесва,та той си е много красив,а и ти си се справила чудесно
    Лошият човек е като въглена-ако не те опари,ще те очерни. Анахарсисhttp://eli1958.snimka.bg/tapestries/gobleni.418735

  3. #33

    Подразбиране

    irena_gemini,много е хубав,защо не го харесваш? Вярно,че снимката ни лъже,но от монитора ми се вижда прекрасен!Не се ядосвай,нежен е,свеж,а гълебчетата са много красиви....
    За серийката - сладуранчета малки,разнежило те е майчинството,вижда се....Браво,Ирена!!!

  4. #34

  5. #35

    Подразбиране

    Иренче, не съм виждала гобленът, който си видяла преди време, но това, което показваш сега е невероятно красиво - цветовете са страхотни, моделът, абе много ми хареса!!!!! А тези дечица наистина са супер сладурански!!!! Браво за всичко избродирано!!!

  6. #36

    Подразбиране

    Не знам какво цветово съчетание си харесала, но това което ни показваш е разкошно! И дечицата също!

  7. #37

    Подразбиране

    Благородно се възхищавам на търпението с тези контури.Много са сладки.Браво.

  8. #38

    Подразбиране

    Така е разкошни са
    Няма безизходна ситуация, а само пауза между две хрумвания!
    galq_ls@abv.bg ili galina_dobrinova@abv.bg

  9. #39

    Подразбиране

    Аз не съм виждала оригинала или друга готова творба, но твоя гоблен според мен е станал много, много красив. А малчоганите са страхотни! Браво !

  10. #40

    Подразбиране

    Поздравления за новите придобивки! Влюбените дечица са много сладки, а пейзажът е завладяващ, въпреки цветовите несъответствия. В крайна сметка ти си вложила много труд.

  11. #41

    Подразбиране

    Прекрасни неща си сътворила. Явно бебока е много послушен.

  12. #42

    Подразбиране

    Поздравления за пракрасните гоблени, които си ушила! Прости ми, че досега не съм посетила страничката ти, не знам как така съм я пропуснала! Пейзажът, въпреки, че ти не го харесваш, на мен много ми харесва.

  13. #43

    Подразбиране

    благодаря на всички за огромната подкрепа
    добре че сте вие та да ми давате стимул да продължавам с любимото си хоби
    сега е на ред третото от малките гобленчета наистина контурният бод е доста но той е тайната на красотата

  14. #44

    Подразбиране

    mnogo e krasiv goblena izob6to ne se iadosvai mnogo krasivo se e polo4il i drogite dva sa mnogo sladki

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Слънчев и топъл е твоя пейзаж.Цветовете ми харесват.
    А за малките сладури- заслужават си всеки бод
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

Страница 3 от 10 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •