Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 69 от 69
  1. #61

    Подразбиране

    Венерени коси два вида или поне така ми казаха че се казват тези растения

    Два вида калатея

  2. #62

    Подразбиране

    Восъче което много хубаво цъфти и мерише на мед

    Това мисля че също е нещо като калатея

    И още едничко

    Китайска дюла

  3. #63

    Подразбиране

    Това е домашна лоза

    Моя странен вид фикус

  4. #64

    Подразбиране

    Голям банан

    Семейно щастие

    Среден банан

  5. #65

    Angry

    Цитат Първоначално написано от ANIMONI Виж мнение
    Да ви се оплача.За рождения си ден получих две прекрасни цветя-от doris и от зълва ми.Понеже продавачка на цветя ми е казвала ,че трябва да се пресее/пръста в която се продават задържала много влага/и да се махнат някакви перлички до коренит на цветето.С най-голямо старание го пресях,както ми беше обяснено.То че цветовете увяхнаха преди да са цъфнали-нормално,но се надявам да не го загубя цялото,щото много си го харесах,още повече че ми го подари съфорумка,но ако не оживее ще си купя друго,но на пролет.На орхидеята също и увяхнаха цветовете/нея не съм я пресявала.Макар че прочетох в нета как се отглеждат и се опитвам да съм стриктна.Но като знам как ми вървят цветята надали ще я опазя.Много ги обичам,но защо ли не им върви при мен
    Съжалявам ,че толкова късно виждам поста ти и така се е получило с цветето! Не искам да те разо4аровам допълнително ,но трябва да доуто4ня ,4е цветето беше подарък не само от мен но и от: Delhina; Svetlina ; Zdrave; Lali; Matcata; NVVS, hrisipisi.

  6. #66

    Подразбиране ...

    Sunny, страхотни са ти цветята, красиви, разнообразни и добре гледани. Браво на теб

  7. #67

  8. #68

    Подразбиране

    Много са красиви,винаги ги обгръщаи с любов защото носят красота и радост.

  9. #69

    Подразбиране

    Реклама:
    Мили форумки да ви се похваля с новото цвете подарено от кандидат снахичката и синът ми.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •