Показване на 1 до 7 от 7
  1. #1

    Подразбиране едно питане за multiply

    Мили момичета и момчета много моля да ми обясните като на лаик как става качването на схеми във видео и какъв формат трябва да са.
    Много моля стъпка по стъпка ако е възможно за което предварително благодаря. Само да спомена пробвах да са формат rar и не се получи.Явно има някоя тънкост която пропускам
    Пак да поясна става въпрос за Мultiply

  2. #2

    Подразбиране

    И аз се нуждая от същата помощ,как се качват схеми и съответно как се свалят?
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    Файловете не трябва да бъдат по- големи от 100 MB/10 mins.
    Избирате файл от комп. си и чакате да го прикачи.
    При мен няма проблем да се качват rar.
    За смъкването кликвте в/у картинката, която се вижда на видеото и от падащото меню избирате save to the disk \ и чакате да се смъкне

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    как става качването на схеми във видео и какъв формат трябва да са
    Привет, Аби. Не зная

    След логване би трябвало да ви пренасочи към Inbox-a. Като се отвори в дясно има секцийка "Post new content". Избираш Video. на следващия екран се появяват полета за въвеждане на път към файла от локален компютър или адрес от сайт. Натискаш бутона "Browse" и намираш файлът. После натискаш Upload video file.
    Започва да се пълни една лентичка. Седиш и чакаш (ако файла е по-голям, чакаш по- дълго) Когато се запълни лентата отиваш в My Site от хоризонталното меню горе.
    В дясно (според избраната схема, може и да е другаде) от менюто кликваш на My Media Locker. Зарежда се "хранилището"
    Прикачения файл в станал "чернова" -DRAFT (може да има няколко файла)
    Та посочваш конкретния. После долу има бутони Edit/Publish, Delete
    С Edit/Publish можеш да му зададеш права кой да го вижда и да му сложиш картинка за капак /cover photo/

    Сега си инсталирах АутоЪплоудера, като го проуча ще кажа. Може с него да е полесно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    и от меееееееееен

  7. #7

    Подразбиране

    Реклама:
    оказа се, че АутоЪплоудера е удобен наистина, но има trial period и после те приканва да минеш на Мултиплай Премиум

    Ако има интересуващи се ще обясня подробно и с екрани

    Поздрави,


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •