Показване на 1 до 15 от 15
  1. #1

    Подразбиране Гоблените на Nellyta

    Здравейте, и за се престраших да покажа моите творби не са много, но се надявам бързо да ги увеличавам, до сега шиенето не ми беше такава страст, но благодарение на форума и на вас започнах за шия по 3-4 наведнъж, толкова много неща искам да ушия, че цял живот няма да ми стигне

    Първият ми гоблен беше маргаритките на Вилер, но не успях да го намеря и да го снимам. Това е вторият, на Милена стил. Една приятелка като видя как изглежда отзад и се хвана за главата, следващите вече ги направих както трябва
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  2. #2

    Подразбиране

    Това е моята гордост, ших го повече от 4 години, но сега си го гледам всеки ден и му се радвам
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #3

    Подразбиране

    А това уших преди около 2-3 месеца като подарък за едно бебче, вече е и с рамка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  4. #4

    Подразбиране

    Скоро не съм показвала нищо, защото все не намирам време да снимам. Ето този го направих за раждането на племенника ми, той си има и кака, та гобленът е и за двамата. Доста се чудих каква рамка да му сложа, но мисля че накрая се получи много добре.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nellyta Виж мнение
    Скоро не съм показвала нищо, защото все не намирам време да снимам. Ето този го направих за раждането на племенника ми, той си има и кака, та гобленът е и за двамата. Доста се чудих каква рамка да му сложа, но мисля че накрая се получи много добре.

    Здравей Nellyta
    Браво много хубави гобленчета си ушила
    Този с двете бебета в ръце много ме впечатли.
    Редактирано от manka : 29.01.2011 в 14:27.

  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Бебешките са много сладки

  8. #8

    Подразбиране

    Отдавна не съм публикувала нищо. Ето това отдавна е готово, но все не намирам време и средства да го рамкирам. Тези дни се надявам да го пременя
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #9

    Подразбиране

    А този доста ме измъчи, защото е пълен с четвъртинки кръстчета, които на аида 14 е доста трудно да се направят. Като го гледаш елементарен, но доста усилия и нерви ми струваше да го завърша. Сега се чудя как ще е добре да се рамкира - с или без паспарту.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #10

    Подразбиране

    И още един - от Галерия Бродерия, запазих оригинала като го ших с конци Ариадна, но промених някои цветове, понеже ми сте сториха доста тъмни. За първи път шия кръстчета на българска разграфена панама, стана малко грубо, но отдалече няма да личи
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #11

    Подразбиране

    nellyta, струват си мъките! Цветята на червената панама са много нежни!Мисля, че с паспарту ще стане по- добре! Прелестни са и цветята на разграфената панама!

  12. #12

    Подразбиране

    чудесни са фрезиите а кръст бод не е трудно шиенето но трябва да свикнеш ,
    обичам красивите неща

  13. #13

    Подразбиране

    Хубави са всичките ти гоблени!!!
    На Херитейдж наистина са труднички, но резултата затова е впечатляващ!!!
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много Ви благодаря. А фрезиите единствено ме крепеше факта, че наистина крайният резултат е прекрасен. Но другият път такъв гоблен ще го шия на 28 каунт.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •