Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 75
  1. #31

    Подразбиране

    Момичета,моля ви, помогнете-Младенка от няколко дни се опитва да влезе във форума,но не може.Някой може ли да помогне с някакъв съвет?

  2. #32

    Подразбиране

    Благодаря, Маги !Тук съм! Заредих новия адрес в хоста и ето ме тук! Отново качих аватара и вече се вижда. Засега само чета-няма емотинки, няма картинки. Но има една щастлива форумка. Тук има една голяма усмивка

  3. #33

    Подразбиране

    Ох,най после...от една седмица не можех да вляза най после се оправи. Много се радвамче пак си имаме форум.

  4. #34

    Подразбиране

    Здравейте , момичета!И аз съм тук вече.Чаках доста дълго- 11 дни.Много ми липсваше форума и вие, естествено!
    Бог не повтаря нищо!
    Музиката сприятелява, а приятелите правят музика!

  5. #35

    Подразбиране

    Zdraveite momi4eta

    Ve4e ot 5-6 dena uspiavam da vlizam vav foruma, no ne vijdam nito kartinki, nito emotikoni, nito avatari. Dori i kartinki ne uspiavam da prika4a. Niakoi 6te ni dade li pove4e informazia

  6. #36

    Подразбиране

    И аз се радвам,че отново си имаме форум! Без него е много скучно! А за картинките ще почакаме.Толкова време чакахме нашия форум.

  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ming Виж мнение
    Zdraveite momi4eta
    Dori i kartinki ne uspiavam da prika4a. Niakoi 6te ni dade li pove4e informazia
    Чакаме администр. да пренесат картинките и емотиконите,а кога ще стане това,само те могат да отговорят.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #38

    Подразбиране

    Момичета, имайте още малко търпение.Форумът напоследък доста се разшири, много потребители не са влизали от времето ,когато ходех права под масата и си представете, че и техните картинки и снимки трябва да се качват...
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  9. #39

    Подразбиране

    Приятна работа на админите, ние сме си търпеливи по природа /как иначе ще хванем иглата/ ще почакаме и за картинките!

  10. #40

    Подразбиране

    Урааааааааааааа, успях да вляза от моя комп.

  11. #41

    Подразбиране

    Вече има аватари/макар и не всички/.Постепенно всичко си идва на мястото.Че без картинки ми беше някак си чуждо-сякаш не е нашия форум.

  12. #42

    Подразбиране

    Ах само как ми липсвате момичета,само как ми липсвате!!!На моят комп изобщо не мога да вляза ,а на компа на децата вече няма мартеничка,след 7 месеца,но за това пък си е цяло чудо ,че успявах да вляза ,защото това се случва през дни.Да ви кажа,даже си преинсталирах Уиндоусите и позагубих малко информация,че в суматохата не съм копирала всичко на дискове,но това не ме притеснява.Чувствам се като убита от това ,че не мога да контактувам с вас,а сега трябва и да ходя да пазарувам на другият край на Варна,че дойде време да си обзаведа спалнята.Но пак като напусна форума ,сигурно няма да мога да вляза...А колко неща искам да ви покажа....И нови гоблени съм ушила,и нови манджи съм ви сготвила,и интересни четива имам да покажа,но....нито мога да прикачвам,нито имам видимост на старите снимки,да не говорим,че си е цяло чудо влизането във форума!

  13. #43

    Подразбиране

    Здравейте момичета и при мен влизането във форума е направо геройство , сега съм при вас , но не се знае дали пак ще мога да вляза. През 3-4 дни успявам да надникна , и при мен липсват емотиконите и картинките , но търпеливо чакам да се оправят нещата. И всяка една среща с вас е едно голямо удоволствие и почивка от забързаното ни ежедневие. Пожелавам ви един хубав и слънчев ден , и много целувки

  14. #44

    Подразбиране

    Здравейте на всички и от мен!След цяла вечност опити най-накрая и аз успях да вляза във форума.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Ха-ха-ха! И аз се показах!

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •