Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 75
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    Да попитам трябва ли да си качвам аватара или да почакам да се прехвърли,защото доколкото разбрах някои са си го качвали май(ама и аз обясних едно)

  3. #48

    Подразбиране

    И аз не съм влизала от 2 седмици и за сега мога да чета само мнения .

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Да попитам трябва ли да си качвам аватара или да почакам да се прехвърли,защото доколкото разбрах някои са си го качвали май(ама и аз обясних едно)
    Тези аватари, които виждаш са качени отново от колежките!
    Ако искаш твоят да ти се вижда си го качи отново!

  5. #50

    Подразбиране

    Благодарение на обясненията на Роси ,които е написала,успях да вляза във форума вече от моят компютър,но естественно все още има някои неща за възстановяване,като ,аватари и картинки,но предполагам,че това ще се нормализира в процес на работа.Бих си качила отново аватара,но не помня от къде го бях намерила,а сега като поразрових нета,не си открих картинката,а си я харесвам и за сега не искам друг аватар.

  6. #51

    Подразбиране

    Здравейте, момичета и момчета. След толкова проби всеки ден, най-после и аз успях да вляза. Дано не е инцидентно и всичко да се оправи в най-скоро време.

  7. #52

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Тези аватари, които виждаш са качени отново от колежките!
    Ако искаш твоят да ти се вижда си го качи отново!
    Благодаря ти много!Не е същия ,но...

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от matcata Виж мнение
    Благодаря ти много!Не е същия ,но...

    Стария си беше супер!

  9. #54

    Подразбиране

    И при мен е същия проблем. От вкъщи не мога да вляза във форума. Само от служебния компютър и то не всеки път. Но ще изчакам търпеливо да дойдат картинките и аватарите. Лека и спорна седмица на всички! И дано скоро всичко си дойде по местата.

  10. #55

    Подразбиране

    Привет и от мен!След 2 седмици мъки,най после успях да вляза във форума.Все още без картинки и аватари,но се успокоих,като разбрах,че и при вас е така.Липсвахте ми, момичета!

  11. #56

    Подразбиране

    И аз не виждам нищо.

  12. #57

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Стария си беше супер!
    Щом казваш веднага го сменям.

  13. #58

    Подразбиране

    НАЙ СЕТНЕ И АЗ СЕ ПОКАЗАХ!

  14. #59

    Подразбиране

    Здравейте и от мен! Мислех си, че само аз имам проблем и не виждам нито картинки, нито емотикони, но явно го има и при вас. Как се справихте с него? Хубава вечер!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Много съжалявам, но не виждам картинки. Аз ли трябва нещо да направя или просто да изчакам?
    lilova@villis.net
    zveti.multiply.com

Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •