Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Показване на 61 до 75 от 75
  1. #61

    Подразбиране

    и аз не виждам нищо и не мога да прикачвам(( дано скоро се оправят нещата с форума

  2. #62

    Подразбиране

    Аз вече виждам емотикони


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #63

    Подразбиране

    Смях.Нямаше ме 20 дни и днес нищо не виждам.Но разбрах че ще се оправят нещата.Лек и спорен ден на всички.

  4. #64

    Подразбиране

    Много съм щастлива,днес вече виждам всичко,но малко трудно ми се зареждат страниците,но предполагам,че е временно

  5. #65

    Подразбиране

    При мен проблемът е, че форумът не ме помни. Всеки път като влизам трябва да се регистрирам.

  6. #66

    Подразбиране ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН .......

    ВСИЧКО ВИЖДАМ И ВЕЧЕ НЕЩАТА СИ ОТИВАТ ПО МЕСТАТА
    ХУБАВ ДЕН И СЕДМИЦА ЗА ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА

  7. #67

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от wylchin Виж мнение
    При мен проблемът е, че форумът не ме помни. Всеки път като влизам трябва да се регистрирам.
    Трябва да потърсиш проблема в браузъра, който ползваш. Може би има някакви различни настройки. Не знам сега с какъв си, но моля те опитай, с който си избереш от тези: Internet Explorer, Mozilla, Opera, а защо не е и с новия Google chrome успех

  8. #68

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Трябва да потърсиш проблема в браузъра, който ползваш. Може би има някакви различни настройки. Не знам сега с какъв си, но моля те опитай, с който си избереш от тези: Internet Explorer, Mozilla, Opera, а защо не е и с новия Google chrome успех
    Аз съм с Internet Explorer и имам същия проблем - форумът не ме помни и трябва всеки път да пиша има и парола. Преди преместването всичко беше наред, нямах подобни проблеми. Дали можете да дадете някакъв съвет или насоки, защото никак не е удобно постоянно да пишеш име и парола.

  9. #69

    Подразбиране

    И аз имам проблем със запомнянето на потребител. Имам и експлорър и мозила, но през който и да вляза всеки път пиша име и парола. Когато отворя форума той ме приема като непознат потребител, написвам първата буква и Мозилата ми изкарва останалото.

  10. #70

    Подразбиране

    Опитайте да изтриете временните си файлове от Tools -> Internet Options ...

    Вижте прикачения файл къде точно да цъкнете.

    След това рестартирайте Internet Explorer.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #71

    Подразбиране

    При мен проблема е друг.От служебния компютър влизам без проблем,но от домашния - не мога.Не съм оторизирана за достъп.Не мога дори да се регистрирам наново,за да ме запомни.Дайте някакви идеи,моля.

  12. #72

    Подразбиране

    Сега пък при мен е ок.След като се оплаках,спрях да имам проблем с влизането във форума.Не ми иска парола.Използвам Internet Explorer и БТК ADSL.Предполагам,че повечето проблеми идват от доставчика.Но не съм сигурна.Не съм много наясно с интернет услугите.

  13. #73

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Опитайте да изтриете временните си файлове от Tools -> Internet Options ...

    Вижте прикачения файл къде точно да цъкнете.

    След това рестартирайте Internet Explorer.
    dinko, благодаря ти много за помощта! При мен проблема вече е решен!

  14. #74

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Опитайте да изтриете временните си файлове от Tools -> Internet Options ...

    Вижте прикачения файл къде точно да цъкнете.

    След това рестартирайте Internet Explorer.
    Благодаря dinko. Вече влизам нормално във форума

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    имаше каталог на гоблените по категории,къде се намира в момента

Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •