Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 48
  1. #16

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕ и от мен!!!!!!
    Това бяха няколко кошмарни дни и за мен ,като се има в предвид че съм в отпуск и мислех ,че по цял ден ще разглеждам форума
    Радвам се че отново сме заедно

  2. #17

    Подразбиране

    Момичета, и на мен ми се плачеше. Де що имах имейли на съфорумки ги питах дали проблемът е само при мен, но сегааааа - просълзих се от РАДОСТ. Захар, и аз установих, че съм зависима, но от сладка зависимост към Форума.И си мисля в момента колко малко му е нужно на човек, за да се почувства щастлив сред своите истински приятели. А това, че невиждаме картинки,че нямаме емотикони - е, ще потърпим малко, важното,че отново сме заедно!!!

  3. #18

    Подразбиране

    Хем трагично, хем смешно - много усмивки тук... и аз ще си призная, че през 5 - 10 минути все отварям да видя има ли форум, няма ли...но имаше много хубава страна от тази профилактика - доста напреднах с гобленчето!!!! Но си мисля, че би било добре модераторите ли, администраторите, ако може с ден, два поне да ни предупредят за предстояща профилактика, не да бъде като неприятна изненада - отварям форума и съобщение, че е в профилактика....да бъде предупредени и да се нагласим за тези няколко дни, в които няма да може да се комуникираме какво да правим - идейка

  4. #19

    Подразбиране

    Аз имах доста работа и не успях да пошия докато го нямаше форума . Но зорко следих кога ще се появи.Зависими сме и това си е

  5. #20

    Подразбиране

    а колко време ще трае преместването? и кога всичко ще бъде наред ?

  6. #21

    Подразбиране

    При мен продължава да се срива и появява като йо-йо. На работа го има за различно време (2-5-6 часа), в къщи го няма ....... луда работа ...... тъкмо се засилих да чета и влизам по-често и админите ще ми утрепят желанието
    Най- се дразня че не мога да качвам картинки и не мога да виждам гоблените на другите


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    И при мене положението е същото. Изобщо не виждам никакви картинки.

  8. #23

    Подразбиране

    И аз невиждам картинки. То днес успях да влеза от може повече от седмица опити.
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  9. #24

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от adi-viki Виж мнение
    Аз имах доста работа и не успях да пошия докато го нямаше форума . Но зорко следих кога ще се появи.Зависими сме и това си е
    Така е. Зависими сме си. Всеки ден по 2-3 пъти проверявах за форума. Единствено моят съпруг беше много щастлив. )))

  10. #25

    Подразбиране

    И аз съм така -ту влизам,ту не мога...и никакви аватари, нищо прикачено не ми излиза...ама разбирам,че това е временно...

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от leti_at Виж мнение
    И аз съм така -ту влизам,ту не мога...и никакви аватари, нищо прикачено не ми излиза...ама разбирам,че това е временно...
    това с временното имам усещане, че ще продължи повече ..... дано да греша, но не се вижда някаква и минимална промяна ........


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  12. #27

    Подразбиране

    Току-що си заредих отново аватарчето и вече се вижда . Но нямам емотинки и картинки

  13. #28

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mladenka Виж мнение
    Току-що си заредих отново аватарчето и вече се вижда . Но нямам емотинки и картинки
    ВРЪЩАМ СИ ДУМИТЕ НАЗАД!!!!!!!! И АЗ ТЕ ВИЖДАМ )))))))))))))))))))))))))


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #29

    Подразбиране

    Пробвай да качиш отново и твоето аватарче да проверим дали ще те видим

  15. #30

    Question

    Реклама:
    и аз си" презаредих "автара,но кога ще можем да прикачвае картинки?

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •