Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 48

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Присъединявам се към общата радост!Много ми липсвахте!

  2. #2

    Подразбиране

    ЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕЕЕЕ и от мен!!!!!!
    Това бяха няколко кошмарни дни и за мен ,като се има в предвид че съм в отпуск и мислех ,че по цял ден ще разглеждам форума
    Радвам се че отново сме заедно

  3. #3

    Подразбиране

    Аз имах доста работа и не успях да пошия докато го нямаше форума . Но зорко следих кога ще се появи.Зависими сме и това си е

  4. #4

    Подразбиране

    а колко време ще трае преместването? и кога всичко ще бъде наред ?

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от adi-viki Виж мнение
    Аз имах доста работа и не успях да пошия докато го нямаше форума . Но зорко следих кога ще се появи.Зависими сме и това си е
    Така е. Зависими сме си. Всеки ден по 2-3 пъти проверявах за форума. Единствено моят съпруг беше много щастлив. )))

  6. #6

    Подразбиране

    При мен продължава да се срива и появява като йо-йо. На работа го има за различно време (2-5-6 часа), в къщи го няма ....... луда работа ...... тъкмо се засилих да чета и влизам по-често и админите ще ми утрепят желанието
    Най- се дразня че не мога да качвам картинки и не мога да виждам гоблените на другите


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  7. #7

    Подразбиране

    И при мене положението е същото. Изобщо не виждам никакви картинки.

  8. #8

    Подразбиране

    И аз невиждам картинки. То днес успях да влеза от може повече от седмица опити.
    lyubomira.staikova@gmail.com
    mira69.multiply.com

  9. #9

    Подразбиране

    след като вече си презаредих аватара и се вижда,кога най-сетне ще мога да виждам и снимки,емотикони,а и аватарите на някои от съфорумките?

  10. #10

    Подразбиране

    Мили момичета,моля ви кажете какво да правя? От лаптопа на дъщеря ми влизам във форума,а от моя компютър не мога,направо съм болна.Много ми липсва форума и не знам какво да правя.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Според мен картинките не са чак такъв фатален проблем,вярно,че не се виждат прикачените преди преместването,но пък за тези,които сега ще качваме по време на местенето могат да се използват линкове,според мен няма да има проблем.Или...?Следва усмивчица,например тази: http://www.iconlib.info/small/Emotio...BLINK_2980.jpg

  12. #12

    Подразбиране

    Някой може ли да ми каже,защо не мога да прикачам картинки,гледам че някой се справят,дали проблема е при мен?

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stenli63 Виж мнение
    Някой може ли да ми каже,защо не мога да прикачам картинки,гледам че някой се справят,дали проблема е при мен?
    Проблемът не е при теб! Колежките качват от други сайтове и слагат линк, за да се види картинката!
    Например от тук - http://www.radikal.ru/

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Например от тук - http://www.radikal.ru/
    Примерен начин:
    След обработване в radikal(browse,загрузить,по избор редактировать)от опциите под изображението се избира картинка в тексте или Превью - увеличение по клику ,копира и поставя тук-в полето за писане,не в Управление на прикрепени файлове.И се получава изображение.Ето и пример.


  15. #15

    Подразбиране

    alex и ТДК, вие сте супер. успях да покажа моя гоблен в играта "втори шанс". еее поне аз го виждам, надявам се и другите да се възползват от вашия съвет. хип, хип ураааа

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •