Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 48
  1. #31

    Подразбиране

    след като вече си презаредих аватара и се вижда,кога най-сетне ще мога да виждам и снимки,емотикони,а и аватарите на някои от съфорумките?

  2. #32

    Подразбиране

    Мили момичета,моля ви кажете какво да правя? От лаптопа на дъщеря ми влизам във форума,а от моя компютър не мога,направо съм болна.Много ми липсва форума и не знам какво да правя.
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  3. #33

    Подразбиране

    Според мен картинките не са чак такъв фатален проблем,вярно,че не се виждат прикачените преди преместването,но пък за тези,които сега ще качваме по време на местенето могат да се използват линкове,според мен няма да има проблем.Или...?Следва усмивчица,например тази: http://www.iconlib.info/small/Emotio...BLINK_2980.jpg

  4. #34

    Подразбиране

    Някой може ли да ми каже,защо не мога да прикачам картинки,гледам че някой се справят,дали проблема е при мен?

  5. #35

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stenli63 Виж мнение
    Някой може ли да ми каже,защо не мога да прикачам картинки,гледам че някой се справят,дали проблема е при мен?
    Проблемът не е при теб! Колежките качват от други сайтове и слагат линк, за да се види картинката!
    Например от тук - http://www.radikal.ru/

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    Например от тук - http://www.radikal.ru/
    Примерен начин:
    След обработване в radikal(browse,загрузить,по избор редактировать)от опциите под изображението се избира картинка в тексте или Превью - увеличение по клику ,копира и поставя тук-в полето за писане,не в Управление на прикрепени файлове.И се получава изображение.Ето и пример.


  7. #37

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mladenka Виж мнение
    Пробвай да качиш отново и твоето аватарче да проверим дали ще те видим
    направо си сложих другичко


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #38

    Подразбиране все още не мога да вляза

    а бе хора, повече не мога да трая. от работата влизам във форума, но не мога да прикачам картинки. а ужаса е още по-голям вкъщи-изобщо не мога да вляза. пише, че този сайт временно е спрян и се управлява от incbg или нещо подобно беше, а съм на бтк. вече се страхувам, че изобщо няма да мога да вляза от домашния комп. казвайте какво да правя

  9. #39

    Подразбиране

    А някой може ли да ми каже как да прикача снимка.При управление на файла ми дава грешка,сигурно има и друг начин като с картинките.Моля за помощ ,че вече изгубвам търпение.Моля собствениците на форума да побързат с пренасянето ,че вместо да се разтоварваме във форума,ние започваме да се ядосваме.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stenli63 Виж мнение
    А някой може ли да ми каже как да прикача снимка.При управление на файла ми дава грешка,сигурно има и друг начин като с картинките.Моля за помощ ,че вече изгубвам търпение.Моля собствениците на форума да побързат с пренасянето ,че вместо да се разтоварваме във форума,ние започваме да се ядосваме.
    Няколко поста по напред е показан примерен начин за качване на картинки,изображения,снимки(кой както го нарича).Всичко може да се прикачи,дори емотикони,може да се коригира и големината на изображението.Ей сега пробвах,и става.
    Ако някой знае по-лесен начин,да пише,ще е полезно на всички.



  11. #41

    Подразбиране

    Благодаря ви много,Ура...........най-после успях.Сега вече се чувствам много доволна.Лек ден на всички.

  12. #42

    Подразбиране

    alex и ТДК, вие сте супер. успях да покажа моя гоблен в играта "втори шанс". еее поне аз го виждам, надявам се и другите да се възползват от вашия съвет. хип, хип ураааа

  13. #43

    Подразбиране

    И ние виждаме вашите гоблени.Справихте се.Браво на вас!

    Ще си позволя един приятелски съвет:преди профилактиката и аз прикачвах изображения с размери 800x600пикс.,но сега тези размери изглеждат твърде големи,ако може ги намалете малко,примерно бъдат с размери ок.200 пиксела.Все пак всеки решава индивидуално.Аз се съобразявам с мнението на manka:
    Към тези които прикачват картинки в момента- Моля ви намаляйте размерите им,огромни са в момента,виждам че ги качвате
    на радикала, а там има опции за преоразмеряване,така че го правете.

    Ето и линка към мнението й:
    http://goblenite.org/showthread.php?t=2884&page=19
    пост 283

  14. #44

    Подразбиране

    Имам питане,виждам че вече всичко е на ред ,но защо само на първата ми страница от вашите творби не виждам готовите си ушити гоблени,при мен ли е проблема.Прегледах всичко ,но само това липсва,интересно че другите страници ги виждам.

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    stenli63 Аз пък ги виждам,първо си показала маргаритките,във втория пост вече са орхидеите и още три гоблена.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •