Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 45 от 48

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И ние виждаме вашите гоблени.Справихте се.Браво на вас!

    Ще си позволя един приятелски съвет:преди профилактиката и аз прикачвах изображения с размери 800x600пикс.,но сега тези размери изглеждат твърде големи,ако може ги намалете малко,примерно бъдат с размери ок.200 пиксела.Все пак всеки решава индивидуално.Аз се съобразявам с мнението на manka:
    Към тези които прикачват картинки в момента- Моля ви намаляйте размерите им,огромни са в момента,виждам че ги качвате
    на радикала, а там има опции за преоразмеряване,така че го правете.

    Ето и линка към мнението й:
    http://goblenite.org/showthread.php?t=2884&page=19
    пост 283

  2. #2

    Подразбиране

    Имам питане,виждам че вече всичко е на ред ,но защо само на първата ми страница от вашите творби не виждам готовите си ушити гоблени,при мен ли е проблема.Прегледах всичко ,но само това липсва,интересно че другите страници ги виждам.

  3. #3

    Подразбиране

    stenli63 Аз пък ги виждам,първо си показала маргаритките,във втория пост вече са орхидеите и още три гоблена.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз имам проблем с прикачването на картинките - не мога нито от домашния, нито от служебния компютър. Правя всичко както преди, но след като прикача картинката ми излиза надпис готово и екрана става чисто бял. Кажете къде бъркам.

  5. #5

    Подразбиране

    И аз се чудя,защо не всичко което е прикачено преди се отваря?Например в гоблените на Младенка от 3те миниатюри на Климт се вижда само едната.От моите гоблени се виждат само 4.Разглеждах и др. и там е така.

  6. #6

    Подразбиране

    Манка,сега и аз ги виждам,незнам какъв беше проблема сутринта,навярно не бяха прехвърлени всички картинки,щом и други не виждат всички картинки от преди.Дано вече да няма проблеми,и да се радваме на удоволствието от прекрасното ни форумче.

Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •