Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 88
  1. #1

    Подразбиране ДО АДМИНИТЕ !!!

    Имате ли ясна представа кога все пак ще се оправи всичко?!Уж беше за 2-3 дни. Разбирам ,че нещата не стават толкова бързо,но все пак ,когато човек знае и е подготвен за определен срок някак си му е по-спокойно.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Имам един технически въпрос. Понеже препредавам съобщението ви на момичета, които все още нямат видимост, обяснете какво значи "редактира" с Нот Пад въпросните файлове ... Трябва да ги изтрият или да ги модифицират или какво ....

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lucy Виж мнение
    обяснете какво значи "редактира" с Нот Пад въпросните файлове ... Трябва да ги изтрият или да ги модифицират или какво ....
    Със Notepad се отваря файла- hosts,може и с друго ако искаш,не е задължително точно с него,след като го отвориш,ако имаш старите цифри на форума вътре най-отдолу на листа ги триеш.Нищо друго не пипаш,което е във този файл,защото после няма да имаш компютър известно време,или просто казано ще има ремонт по него."тук следва емоцийката-усмивка".

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  4. #4

    Подразбиране

    Аз влизам във форума, но не виждам снимки-само прозорче на тяхно място.

  5. #5

    Подразбиране

    Манка, мерси за отговора! Сега ще го копна и ще го препредам по веригата така, както си го обяснила - дано свърши работа на момичетата!

  6. #6

    Подразбиране

    Да аз също не виждам прикачените снимки защо

  7. #7

    Подразбиране

    Докато не приключи прехвърлянето на форума няма да могат да се виждат никакви снимки или аварати.

    Моля ви имайте търпение. Скоро всичко ще си дойде на мястото.
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  8. #8

    Подразбиране

    И при мене не се виждат картинките, но си чакам. Аз и късно разбрах, че форума е в профилактика. Наложи ми се да преинсталирам през миналата седмица и когато компа беше готов, се оказа,че форума се е преместил.

  9. #9

    Подразбиране

    Добрый день! Миленькие модераторы или администратор, помогите мне, пожалуйста, в моей проблеме! Сегодня ночью я у вас зарегистрировалась, мне оочень понравился ваш сайт!!! Моя проблема - у меня вместо аваторок, смайлов и файлов с картинками стоят красные крестики! Почему???
    p.s. Код с активацией мне на почту после регистрации так и не приходил.
    В чем же все-таки причина? Очень хочется быть у вас на сайте, помогите мне, пожалуйста!!!

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Квітка Виж мнение
    Добрый день! Миленькие модераторы или администратор, помогите мне, пожалуйста, в моей проблеме! Сегодня ночью я у вас зарегистрировалась, мне оочень понравился ваш сайт!!! Моя проблема - у меня вместо аваторок, смайлов и файлов с картинками стоят красные крестики! Почему???
    p.s. Код с активацией мне на почту после регистрации так и не приходил.
    В чем же все-таки причина? Очень хочется быть у вас на сайте, помогите мне, пожалуйста!!!
    Форум переежал на другой сервер и поетому не видно все,админи работаеть сейчась.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Защо някой вече си имат снимка на аватара а някой не.Аз съм свикнала с картинките на аватарите и сега много трудно оределям кий е дал мнение по въпросите.


  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vania.kaimska Виж мнение
    Защо някой вече си имат снимка на аватара а някой не.Аз съм свикнала с картинките на аватарите и сега много трудно оределям кий е дал мнение по въпросите.
    И аз това се чудих,но някой беше написал ,че си е качил аватара отново и аз така направих качих го пак.

  13. #13

    Подразбиране

    Аваторите са най малкия проблем ,тях може да си ги качим отново ,но защо не може да прикачаме картинки и най-вече снимки.Вече започвам да се изнервям,мисля че продължи прекалено дълго това преместване.

  14. #14

    Подразбиране защо

    защо не мога да видя нито една картинка като съм член на форума не много активен но все пак член

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,
    правим всичко възможно да качим старите снимки и аватарите но става много бавно.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •