Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 88
  1. #16

    Подразбиране

    аз пък прикачвам снимки чрез стария изпитан метод с radikal.ru
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  2. #17

    Подразбиране

    viking, благодаря!
    Измъчих се с това качване на снимки и не става и не става, но вече успях.

  3. #18

    Подразбиране

    Освен, че не виждам картинки (което е ясно, че се дължи на прехвърлянето), имам и други проблеми с форума. Не мога да влизам всеки път (от един и същ компютър, както и от два различни) - ту имам достъп, ту нямам. Инструкциите с копирането на цифрите не се получи, защото не мога са сейфна промените.
    Всеки път когато все пак успея да отворя форума трябва да вкарвам име и парола, въпреки че съм отметнала "запомни ме". И не получавам известия за някои от темите, за които имам абонамент.
    Не знам дали други хора имат тези проблеми и дали това се дължи на прехврълянето или не. Разбирам, че е нужно време и досега чакам търпеливо, но би било добре наистина да има малко повече информация и яснота.

  4. #19

  5. #20

    Подразбиране

    Радост в къщи и има и иконки!!!

  6. #21

    Подразбиране

    Лелелеле!!!

    за админите.....

  7. #22

    Подразбиране

    А аз все още не виждам картинките само аватари и емоции при мен ли е проблема?

  8. #23

    Подразбиране

    При мен също не се виждат все още картинки ,само емоциите и аватарите!Явно проблема не е в нас!

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    Дано скоро да се появят и картинките и снимките.

  11. #26

    Подразбиране

    Здравейте.
    Моля администраторите да дадат пояснения докога няма да се отварят прикачените файлове, не може да се влиза във форума, излиза че се хоства от icndg.com и трябва да се търси заобиколен начин за влизане. Опитах с найстройки ,но не става и така. Няколко дни след профилактиката се влизаше директно,а след това става все по трудно.Да се надяваме ,че този проблем няма да трае два месеца както се случи с първи.
    Весел и слънчев ден

  12. #27

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stenli63 Виж мнение
    Дано скоро да се появят и картинките и снимките.
    И да можем да качваме снимки.....

  13. #28

    Подразбиране

    Ами картинките вече трябва да се виждат нормално
    Прикачването също би трябвало да работи.
    Форума вече не се хоства в ICN, ако имате разни стари настройки от предното място на форума - махнете ги. Всичко уж вече си работи нормално.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Ами картинките вече трябва да се виждат нормално
    Прикачването също би трябвало да работи.
    С прикачването няма проблем.И почти всички постове с изображения се виждат,тук там сред тях има празни,по-късно сигурно и те ще се заредят.Прогледнахме...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    За админите -

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •