Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 88
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    И при мен не всичко се вижда и още трябва да вкарвам име и парола всеки път, когато отварям форума.

  3. #48

    Подразбиране

    Явно някои картинки са "изпаднали" при преместването, Mimik - това за паролата не зависи от форума.

  4. #49

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame Виж мнение
    Явно някои картинки са "изпаднали" при преместването.
    Да изчакаме ли да върнете "изпадналите" картинки или ние да се опитаме да ги възстановим?

  5. #50

    Подразбиране

    Аз пък имам проблем от понеделник - не мога да влизам през БТК IDSL. Изписва ми съобщение, че нямам право да виждам тази страница. И съм сигурна, че не е от компютъра ми, защото пробвах от още два компютъра, от които преди това със сигурност не е влизано на тази страничка - и там същото. През кабелен интернет влизам, както съм го направила и в момента, но през БТК не мога? Защо? Някой може ли да ми каже?

    djav@mail.bg
    моите гоблени: х-х-х

  6. #51

    Подразбиране

    Започнах да възстановявам картинки!
    До сега съм възстановила около 400-500! Но това е много бавна и досадна дейност!

    Въпросът ми е - Да възстановяваме ли картинки или админите ще ги върнат?

  7. #52

    Подразбиране

    За съжаление няма да можем да ги върнем.

  8. #53

    Подразбиране

    Да питам и аз...
    От както имаше профилактика на форума - около прехвърлянето на сървърите, не мога да използвам "Управление на файлове". Прикачам файла и форумът забива. Да ми кажете нешо по въпроса? Аз ли не правя както трябва нещата, що ли...


    И другия въпрос - защо има забрана за използване на повече от 5 емотки?
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  9. #54

    Подразбиране

    Захарче, и аз се присъединявам към теб
    За броя на емицйките нямам претенции, но виж това за управление на файловете Другите съфорумки казват че при тях всичко е наред, но след профилактиката и аз зациклих там
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  10. #55

    Подразбиране

    Здравейте, нали се съобразявате с тези ограничения:

    Вид на файлаМакс. размерМакс. ширинаМакс. височина
    gif 488.3 KB 1000 1000
    jpeg 683.6 KB 1000 1000
    jpg 683.6 KB 1000 1000
    png 683.6 KB 1000 1000


    Ако искате се опитайте да прикачите малък gif файл за тест.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  11. #56

    Подразбиране

    разбира се dinko - винаги преди да прикача картинка първо я преоразмерявам и да има тези разширения или там както се казват тези буквички /прости невежеството ми/ но пак не се получава
    Никога не хвърляй кал! Улучиш или не, ръцете ти ще останат мръсни!

  12. #57

    Подразбиране

    С Internet Explorer ли работите и с коя версия?


    Захарче, за да не става много шарено и с това да се натоварват очите

    Ако не са ви достатъчни може да ги увеличим още малко

  13. #58

    Подразбиране

    Аз също не мога да прикачам снимки по стария начин след като преместиха форума. Ползвам Радикала. Нещо наистина не е добре, но не знам ково е

  14. #59

    Подразбиране

    Хах, Динко, нали знаеш - луд на шаренко налита Питах, защото ми стана интересно - досега не съм срещала ограничения.

    Иначе съм с Макстън Каквото и да е това Нещо като Музила, но предполагам, че не е същото. Но не е обикновен единичен експлорер. Уф, ако разбере някой нещо от моите нескопосани обяснения, има почерпка от мен

    И да, всеки път преработвам снимките във фотошоп, за да намаля размера до нужните пиксели и кб.

    Нямам си друга работа и съм седнала да ви тормозя и вас с глупости - май това се получава.
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от dinko Виж мнение
    Вид на файлаМакс. размерМакс. ширинаМакс. височина
    gif 488.3 KB 1000 1000
    jpeg 683.6 KB 1000 1000
    jpg 683.6 KB 1000 1000
    png 683.6 KB 1000 1000
    Май има разминаване между тези размери и това,което се случва на практика.Поне при мен...
    Вчера се опитах да прикача 2 изображения(jpg) чрез Управление на прикр.файлове с познатите ни параметри,и не се получи,преоразмерявах ги 3,4пъти,за да ги намаля до ок.180-220пикс. или ок.15-20кb,и при тези малки размери се оказа,че не мога да ги поствам заедно.
    За сравнение,преди преместването,изображения с размери ок.800/1000пикс. или ок.160kb можеха да се съберат по 4 в един пост и отговаряха точно на ограниченията.
    Надявам,че тези неудачи спохождат малцина от нас...

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •