Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 88
  1. #61

    Подразбиране

    А,пък мен форумът не иска "да ме запомни" и при всяко влизане трябва да се логвам!

  2. #62

    Подразбиране

    След профилактиката задължително намалявам размерите на картинката.

    Приема я когато е до 130 kb. При по-голяма ме изхвърля.

  3. #63

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от TDK Виж мнение
    След профилактиката задължително намалявам размерите на картинката.

    Приема я когато е до 130 kb. При по-голяма ме изхвърля.
    При мен не иска да ги качва дори когато са 78кb.

  4. #64

    Подразбиране

    Аз като, че ли съм най-зле от всички.Влизам единствено през "proxy" и то след Пловдив.Преди влизах през Mozilla, но сега ми излиза следното съобщение:"Forbidden Yon don`t permission to access/onthis server.Additionally,a 403 Forbidden error was enconntered wrile trying to use an Error Document to handle the request"
    Казвайте моля ви какво да правя?????
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #65

    Подразбиране

    Искам да се вмъкна в тази тема и да БЛАГОДАРЯ на Динко и Пламен за помоща.
    Вече влизам във форума.Ина мен ми иска всеки път име и парола,но важното е ,че съм със вас.

  6. #66

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от noar Виж мнение
    Искам да се вмъкна в тази тема и да БЛАГОДАРЯ на Динко и Пламен за помоща.
    Вече влизам във форума.Ина мен ми иска всеки път име и парола,но важното е ,че съм със вас.
    И аз имах същия проблем, но с помощта на динко го реших. Погледни тук какво е обяснил - http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4932&page=5. При мен имаше ефект, надявам се да проработи и при теб

  7. #67

    Подразбиране

    A aз вече цял месец след профилактиката нямах никакъв проблем с влизането ми във форума , до днес. Днес като се опитам да вляза ми дава съобщение че форума е преместен на друг сървър и ще ме пренасочи автоматично но.... не ме пренасочва а ми дава грешка , и така отначало...
    Защо се получава така, при това месец след местенето, до сега нямах проблем

  8. #68

    Подразбиране

    и при мен е така цял ден, до сега

  9. #69

    Подразбиране

    Също като при Светла и Елли и аз нямам постоянен достъп до форума!Вчера можех за няколко часа да влизам и след това само ми дава You don't have permission to access /index.php on this server.
    Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


    Сега съм влязла през proxy и пиша,но иконките не са активни,нито прикачването на файлове...
    Чувствам се "отхвърлена"....от общността .
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  10. #70

    Подразбиране

    И аз да се наредя , днес и при мен има проблеми, но вече се оправи.Момичета искам да ви питам , как си преоразмерявате снимките.Преди съм ползвала dumite.com , но сега не се получава.

  11. #71

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zdrave Виж мнение
    И аз да се наредя , днес и при мен има проблеми, но вече се оправи.Момичета искам да ви питам , как си преоразмерявате снимките.Преди съм ползвала dumite.com , но сега не се получава.
    Аз правя ето така: Отварям си снимката с Microsoft Office Picture Manager ,след това от менюто избирам Picture-Resize и след това в дясно си избирам ,колко ми трябва 800/600 px за форума става

  12. #72

    Подразбиране

    Благодаря на Светла Петрова и на Ели

  13. #73

    Подразбиране

    Oх и аз да се оплача. След националната среща влизам единствено през "proxy".
    Влизах през Internet Explorer, но сега ми дава следното съобщение :

    "You are not authorized to view this page
    You might not have permission to view this directory or page using the credentials you supplied.
    If you believe you should be able to view this directory or page, please try to contact the Web site by using any e-mail address or phone number that may be listed on the www.goblenite.org home page.
    You can click Search to look for information on the Internet.
    HTTP Error 403 - Forbidden
    Internet Explorer "

    Някой може ли да ми каже какво да направя.

  14. #74

    Подразбиране

    az puk iskam da pitam za drugo, to sushtestvuvashe i predi da se premesti foruma.

    Reklamite ot Google, koito sa ot lavata strana na sita mi zakrivat chast ot ekrana i tova osobeno mi prechi kogato pisha suobshtenia, kak moga da gi namala taka che da ne mi zkrivat
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Момчета, сърдечни благодарности от мен и синът ми, затова,че отново мога да съм в любимия си форум.
    ..::Gobelin World::..

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •