Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 20 от 20

Тема: стендове

  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от doris Виж мнение
    Това е моята нова придобивка“
    Супер е! Честито!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ba4iiska Виж мнение
    Представих го в една друга тема, но и тук да се похваля - от петък вечер си имам стойка за рамката за гоблени. Не съм го използвала все още. Само да си свърша мъничкото голбенче, и залагам големия

    Самоцитирам се, но имаш ли идея, подходящ човек който да ти осъществи идеята - тогава няма какво да се притесняваш. Схемата на тази стойка е от интернет - руските сайтове са пълни с такива стойки(стендове). На него вече уших два гоблена с мъниста и започнах трети на кръстчета. Поне на мен ми е много удобен. Рамката е закупена от Вишенка(Оля) и е оригинална. Всичко друго е направено от дърводелец.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ba4iiska Виж мнение
    Самоцитирам се, но имаш ли идея, подходящ човек който да ти осъществи идеята - тогава няма какво да се притесняваш. Схемата на тази стойка е от интернет - руските сайтове са пълни с такива стойки(стендове). На него вече уших два гоблена с мъниста и започнах трети на кръстчета. Поне на мен ми е много удобен. Рамката е закупена от Вишенка(Оля) и е оригинална. Всичко друго е направено от дърводелец.


    МНого вярно!!!!На мен ми костваше мн дълго време ,да намеря човека!
    Стойката ти е Супер , но за мен беше важно да е от другия вид ,защото аз шия полулегнала на дивана и този вид нямаше да е мн подходящ!!

  4. #19

    Подразбиране

    и аз искам нещо такова имам дарводелец в къщи ноооо хич не му сезанимава с мойте работи само гледа и казва много е лесно но ще си остана с гледането май

  5. #20

    Подразбиране

    Реклама:
    дорис, аз шия също добре излегната, но на фотиола. При мен е направено с перчати гайки, които затягат самата конструкция и така може да си я коригираш в доста различни позиции. Аз не обичам да съм изправена все едно седя на стол, а искам да ми е удобно на гърба и да е винаги подпрян.
    Не исках настолен вариант или такъв за легло защото мога с едно движение да го отместя и да стана. Онзи ден дори се замислих дали ще могат да се сложат колелца на краката и само с един"ритник" да го отместя или пък да си го движа из стаята - от прозореца през деня до другия край на стаята до настолната ми лампа. Дори фокусирах в Баумакс едни дървени подложки с 4 броя такива колелца, но се съмнявам дали ще издържат.
    Но има време ще го измисля.

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •