Показване на 1 до 15 от 77

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Танче, благодаря за отворената тема!
    Аз съм във Форумът от април тази година.Да си призная, така ме грабна, че и мен всяка свободна минута ме привлича като магнит. По едно време си мислех дали не съм луднала?!Изпитвах леки угризения, че изоставям и гоблен и други по-маловажни пред Форума неща, но нали човек има нужда от положителна енергия, а тук сред вас е в изобилие. Как да стана от компютъра?
    Чак сега при тази профилактика, Танче, си представйм на теб какво ти беше. Спомням си, че всички ние ти давахме кураж и ти издържа геройски.
    Стоически понасям липсата на картинки и емотикони и при всяко сядане се моля дано вляза...
    Та на въпросът ти - незная дали съм вманиачена или отка-чена, но мисля че ми е добре.
    Целувки на всички!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Е как да не сме вманиячени!?...Вече и срещи си организираме, като при АНОНИМНИТЕ АЛКОХОЛИЦИ

  3. #3

    Подразбиране

    Ot v4era sam pri vnu4etata v Holand (eto zashto pisha na latinitsa) i pone 5 pati sam vlizala vav foruma. I tova,ako ne e vmania4vane... koi shte mi kaje kakvo drugo e?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Може да се каже , че и аз съм като една маниачка на тема форум , Всяка свободна минута гледам да вляза и да ви видя , а съм от началото на годината тука , тогава ви намерих. И благодарение на вас сега мога да си довърша единия гоблен и уших няколко.

  5. #5

    Подразбиране

    Още една ДУШЕВНО БОЛНА се причислява към вас...



  6. #6

  7. #7

    Подразбиране

    Da se prisaedinia i az kam grupata na vmania4enite Nai-malko po 20 pati na den vlizam vav foruma da proveria dali ima ne6to novo i interesno A ako ostana bez internet ili niamam dostap do foruma napravo poludiavam To pove4e vreme prekarvam vav foruma otkolkoto da brodiram i ne znam kolko GB shemi imam ve4e, no se uspokoiavam 4e imam 2 diska s po 300 GB i miasto ima za o6te mnogoooooooooooooo shemi

  8. #8

    Подразбиране отговор

    май и аз трябва да се включа , като манячка ,почти всяка вечер си ,,почивам,, с форума

  9. #9

    Подразбиране

    Ставам-и съм във форума!Готвя и пак наминавам от тук !Шия ,но пак следя всичко И това ,ако не е пристрастяване

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •