Показване на 1 до 15 от 77

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета, аз мисля,че всички трябва да се причислим към тази графа!Няма човек ,който поне веднъж влязъл във форума да е останал безразличен към красотите,които създаваме!И така ден след ден.....ами то си става истинска мания,без която не можем!!!!Аз също!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Не .. аз пък не съм пристрастена, влизам на ден само по 15-20 -тина пъти ...всеки ден , но колко са те дните в годината..., дръпнала съм си няколко схемички дето целия китайски народ за 10 год не може ги уши и сърцето ми се разхлопва като излезе нещо ново .... в плановете ми за започване на първа линия са 20000000 гоблена ...и да си призная като имам повече свободно време ми е много приятно да го изгубя в търсене на някоя схема от заявките из нета ....не съм пристрастена , нали )

  3. #3

    Подразбиране

    Мила Galie, жестока логика......ами не, не сме пристрастени! Само където прочетох на мъжът си какво си написала и той каза "и тя е като тебе!".
    Аз предлагам все така да си я караме всички ние уж непристрастените, пък ако се пристрастим.....да му мислят домашните ни половинки.Целувки на всички!

  4. #4

    Подразбиране

    Много добър въпрос! И зададен в подходящо време!

    Чета, чета и при мен симптоите са същите като при вас!

    Да, твърдо и аз се причислявам към групата!

  5. #5

    Подразбиране

    Мания,мания,мания....ма ми е хубаво сред вас !

  6. #6

    Подразбиране

    Вманиачени ли сме във форума?
    Твърдо и категорично ДА!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •