Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 77

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране df

    Като си помисля,само преди часове как страдах,че не мога да влизам във форума и нищо не ми се правеше,дори не ми се шиеше,а и само за това си мислех ,достигам до извода ,че съм ужасно вманиачена.Натрапчивата мисъл ,че сега няма да си разглеждам гобленчета и няма с кой да си говоря ,ме преследваше даже в съня ми.

  2. #2

    Подразбиране

    Определено,да! Шия,шия и все ме тегли да надникна във форума.Май за този вирус лекарите не са измислили лек.


  3. #3

    Подразбиране

    Хайде още една "болна" от същата болест.

  4. #4

    Подразбиране

    Още една болна по цял ден ми е отворен форума на работа в нас да видя нещо ново да споделя с вас какво съм ушила да видя вия докъде сте стигнали а когато нямаше форум се бях поболяла само седях пред pc-то и проверявах по хиляда пъти дали е пуснат следва еднo много засрамен лице
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  5. #5

    Подразбиране Вманиачени ли сме във форума?

    Като четох какво сте написали, момичета, се успокоих. Като започна профилактиката на форума, разбрах колко съм се вманиачила. Непрекъснато се опитвах, и опитвах, и опитвах да вляза, но.... Като започна да дава съобщение че страницата не може да се отвори или не е намерена, направо се разболях. Ставах посред нощ да пробвам Тук искам да благодаря на Ния за помощта Сега вече съм спокойна. Имам форум и макар да нямам свободно време, все гледам да понадникна тук.
    Благодаря Ви, че ви има, момичета и момчета!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  6. #6

    Подразбиране

    Не само вманиячени, ами тежко болни. И тази болест май има вече епидемичен характер. Все повече и повече сме заболелите. и докато не си вземем по 2-3 хапчета ФОРУМЛЕК не ни минава. Вчера ме нямаше и сега бързам да си взема двойна доза от лекарството.

  7. #7

    Подразбиране

    Въпреки че съм отскоро във форума и аз вече членувам в групата!
    Но това никак не е лошо, според мен, дори напротив!

  8. #8

    Smile

    Лошо няма, от нашата мания не се умира Радвам се, че познавам мн хора от форума, които ми станаха истински, близки приятели

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #9

    Подразбиране

    И аз съм от вас мили.Макар сега да нямам много време за да дискотирам то поне разглеждам.И все дърпам по нещо макар да нямам време после да си ги картотекирам.И компа ми е задръстен с какво ли не.Без да знам кое къдее но все някога ще ги подредя.

  10. #10

    Подразбиране

    ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ РАЗБИРАМ НЯКОИТЕ ВИ ДУМИ, ХУБАВО Е ДА СЪМ ПРИ ВАС И ОТГОВОРЪТ МИ Е "ДА ДА ДА ДА ДА".

  11. #11

    Подразбиране

    Дали съм вманиачен... не знам. Но когато нямам интернет шия повече
    A LONE RIDER

  12. #12

    Подразбиране

    И аз сум тук,луда работа,но съчетано с цветарство и с 2 мъркащи топки е направо релакс!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Иска ли питане Всяка свободна минута съм тук с вас

  14. #14

    Подразбиране

    Бройте ме и мен!То нашето си е цяла зараза...Според мен да си нормален е скучно! Нашата лудост е креативна и от нея се ражда красота!Искрено се радвам на компанията ви!

  15. #15

    Подразбиране

    Какво да кажа, като от 8,30 до 17 ч. съм непрекъснато във форума (докато съм на работа) и трябва всичко преровя. Това със сигурност означава, че сме доста маниаците! Но пък е прекрасно

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •