Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 77
  1. #46

    Подразбиране

    Въпреки че съм отскоро във форума и аз вече членувам в групата!
    Но това никак не е лошо, според мен, дори напротив!

  2. #47

    Подразбиране

    И аз съм от вас мили.Макар сега да нямам много време за да дискотирам то поне разглеждам.И все дърпам по нещо макар да нямам време после да си ги картотекирам.И компа ми е задръстен с какво ли не.Без да знам кое къдее но все някога ще ги подредя.

  3. #48

    Подразбиране

    ВЪПРЕКИ ЧЕ НЕ РАЗБИРАМ НЯКОИТЕ ВИ ДУМИ, ХУБАВО Е ДА СЪМ ПРИ ВАС И ОТГОВОРЪТ МИ Е "ДА ДА ДА ДА ДА".

  4. #49

    Подразбиране

    Дали съм вманиачен... не знам. Но когато нямам интернет шия повече
    A LONE RIDER

  5. #50

    Подразбиране

    И аз сум тук,луда работа,но съчетано с цветарство и с 2 мъркащи топки е направо релакс!!!

  6. #51

    Подразбиране

    Иска ли питане Всяка свободна минута съм тук с вас

  7. #52

    Post

    И моят отговор е ДА.Немога да си го обясня,но ако не вляза в форума се чуствам много раздразнителна.Тук релаксирам

  8. #53

    Smile

    Лошо няма, от нашата мания не се умира Радвам се, че познавам мн хора от форума, които ми станаха истински, близки приятели

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  9. #54

    Подразбиране

    Бройте ме и мен!То нашето си е цяла зараза...Според мен да си нормален е скучно! Нашата лудост е креативна и от нея се ражда красота!Искрено се радвам на компанията ви!

  10. #55

    Подразбиране

    Какво да кажа, като от 8,30 до 17 ч. съм непрекъснато във форума (докато съм на работа) и трябва всичко преровя. Това със сигурност означава, че сме доста маниаците! Но пък е прекрасно

  11. #56

    Подразбиране

    И аз няма да се деля от групичката. Първата ми работа сутрин или след работа е да се мушна във форума и да погледна какво ново става. Даже първо проверявам пощата си,там ми дава систематизирано къде какво е писано и хоп-там съм.Немога без форума,но и аз ако нямам нет забелязвам,че шия повече. В крайна сметка по-добре сме от клуба на алкохолиците-не налитаме на бой

  12. #57

    Подразбиране

    Определено съм си за групата на вманиачените-няма какво да се заблуждавам.
    Ако отделям толкова време за шиене колкото отделям за зяпане и писане във форума доста от заплануваните ми неща за ушиване щяха да са готови.
    Самия факт че сутрин когато дойда в офиса първото нещо което правя е да вляза и съответно излизам към 18.00часа-добре че трябва да си ходя
    Е, това е ПРИСТРАСТЕНА СЪМ-признах си

  13. #58

    Подразбиране

    ..... да сте виждали някой луд, да се признава за такъв!?


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  14. #59

    Подразбиране

    Здравейте, съфорумки!!!! От един месец съм във вашите редици. Гордея се ,че съм част от този "свят" /форума/, но от ден на ден се питам дали е за добро Улавям се , че все повече прекарвам пред компютъра и то във форума.... Гоблените чакат да се шият на втори план. Това май не е много добре, но така го усещам. Приятно ми е да чета вашите мнения, да пиша своите по различни теми. В обкръжаващата ме среда почти никой не разбира какво наистина означава хобито ми за самата мен. А предполагам, всички вие, бихте ме разбрали. Та нали сме "болни" от една и съща болест... Дали някой ден ще се излекувам ли или това не е тежка диагноза и може да се живее с нея

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Pepina, живее се с тази диагноза, повярвай миДаже само мисълта, че някой иска да те излекува, ще те ужасява.Поне при мен е такаЕдинствено по-трудно е да се справиш с останалите около теб и след като надделееш, усещането е чудесно - гоблени, Форум, пак гоблени и пак Форум.......

Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •