Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 77
  1. #61

    Подразбиране

    Добре,че не съм сама!Повече време съм пред компа,вместо да шия гоблени.Отварям пощата и оттам като прочета какво става и почвам да сърфирам из форума.Отделно съм се пристрастила и към колекциониране на схеми.Даже се наложи три пъти да преинсталирам операционната система,тъй като блокирах компа.Но много се радвам,че принадлежа на тази общност.И се надявам това да продължи.

    toniedobreva@gmail.com



    Открито заявявам какво мисля и не позволявам да ме заплашват за това,което мисля!Живея в демократична държава и не позволявам да ми упражняват тоталитарни методи!

  2. #62

    Подразбиране

    чак до престрастяване не мисля ,но интереса ми е голям.Например аз бях 9 дни в чужбина и първата ми работа след като се върнах е да вляза във форума и да се поровя за да разбера какво става!Това е нормално защото имаме общо хоби и интереси! Така че поздравления!!!!!!!!!

  3. #63

    Подразбиране

    Аз определено при всеки удобен случай гледам да влезна във форума.Много ми харесва всичко в него и съфорумките са просто чуденсни нямам думи просто(винаги помагат при нужда) за което съм много благодарна на всички.

  4. #64

    Подразбиране

    проблема при мен е че нямам с кого друг да споделям свойто хоби
    Нито една моя приятелка, позната или колежка / да не говорим за мъжете/ не споделя мойте интереси.Съпругът ми се отнася с разбиране, но не е същото
    Преди да открия форум смятах че освен мен никой друг вече не бродира гоблени. / даже бях на път да се откажа напълно/. Оказа се че споделянето имало голямо значение.
    Благодаря на създателите на форума и на всички участници в него.

  5. #65

    Подразбиране

    Повече от вманиячена съмСъпругът ми казва ,че съм луднала на тема гоблени

  6. #66

    Подразбиране

    Ох, и моето си е чисто вманиечаване Стана сутрин рано и първата работа да си включа компютъра и проверя форума, а малката плаче ли, плаче даже памперса не съм й сменила.Дори пред компа се кърмим - да не изпуснем нещо

  7. #67

    Подразбиране

    Май всички ни е хванала една и съща 'болест' .Щом имам възможност ,веднага съм влязла във форума.

  8. #68

    Подразбиране отговор

    май и аз трябва да се включа , като манячка ,почти всяка вечер си ,,почивам,, с форума

  9. #69

    Подразбиране

    Ставам-и съм във форума!Готвя и пак наминавам от тук !Шия ,но пак следя всичко И това ,ако не е пристрастяване

  10. #70

    Подразбиране

    Мислех, че не съм докато онзи ден останах без интернет. Щях да изтрепя всички в къщи, чувството е като да останеш без цигари и да няма откъде да си вземеш. Пушачите ще ме разберат

    ПАПИЛОН
    kokosharova@yahoo.com

  11. #71

  12. #72

    Подразбиране

    Отговорът май е да! Отскоро следя форума, но отделям повече време за него, отколкото за шиене!

  13. #73

    Подразбиране

    Аз определено съм се вманиачила. Сутрин като закусим и оправя, мятам яденето на котлона изсипвам коша с играчките да дидо да си играе и сядам пред компютъра. Сега започнах Етъра, но честичко го мятам за да поровя из форума. Но всичко хубаво си има край- през м. май започвам работа, а лятото май ще сме си и по село, а там нямам компютър - тъй че ще има

  14. #74

    Подразбиране

    Не плачи тъкмо ще имаш повече време за шиене и повече неща после за показване

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    УРА!!!!
    Изпълних инструкциите и от първи път се включих!
    Здравейте, момичета!
    Подновявам темата, понеже форумът невероятно много ми липсваше тези дни!
    Аз твърдо съм от категорията на ВМАНИАЧЕНИТЕ!!!

Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •