Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 77
  1. #1

    Подразбиране Вманиачени ли сме по форума?

    Мили ми приятели по хоби, отварям тази тема „Вманиачени ли сме по форума?” понеже разбрах, че аз съм се вманиачила по нашият форум. Открих моята зависимост през пролетта при първата профилактика. Тогава аз бях от групата на ползващи БТК интернет. Много ми беше тъжно, като разбирах, че вие ползвате всички възможности на форума, а аз не мога да се включа.
    И от тогава се замислих. Гобленарството е самотно занимание. Не можеш да отидеш на гости при приятелка и да си шиеш гоблена.
    С форумът ние компенсираве тази липса на контакт, и най-вече на контакт с хора, които биха ни разбрали.
    Въпросът ми е – само аз ли така се чувствам или и при вас е така?

  2. #2

    Подразбиране

    Таня,май станахме две вече

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Вече сме три!

  4. #4

    Подразбиране

    Преброяване на дивите зайци стана малко Разписвам се и аз към зависимите
    zaharcheta@abv.bg

    * * *
    www.radikal.ru -> browse -> избирате желания за качване файл -> загрузить -> кликвате върху ЧЕРВЕНИЯ линк -> копирате -> поставяте копирания линк в мнението си и готово. НЕ Е СЛОЖНО!!!
    * * *
    Използвай бутон "Промени" на мнението си, вместо да пускаш ново!

  5. #5

    Подразбиране

    Успокоихте ме!
    Сега си погледнах диска - имам 9 GB схеми на гоблени и то в архиви!
    Започнах да ги трупам, откакто съм във форума.
    Трябват ми 1000 живота, за да ги ушия!
    Събирам ги, за да мога да ги споделя с вас! И това ми доставя удоволствие! И то много голямо!
    Оценяваме нещо, което приемаме за даденост, когато изчезне!

    Групата на маниачките се увеличава! тука следва целувка за вас

  6. #6

    Подразбиране

    Бройте и мен!Макар да съм от скоро при вас, боя се,че и аз се вманиачих .На ден сигурно по 20 пъти проверявам има ли кртинки....Ами ако има вече, пък аз не съм видяла .... С нетърпение чакам всичко да се оправи.

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета, и аз съм в групата ви.При ме н се случиха доста промени и все не такива, каквито искам.Това намали свободното ми време до минимум, но всяка открадната минута за почивка /а те не са много/ е не за гоблена , а за форума.Какво да се прави? Факт.

  8. #8

    Подразбиране

    И аз съм с вас!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Мили дами, то си е като наркотик...
    Аз толкова не шия, колкото се ровя във форума и гледам красотите на останалите.
    Обаче на срещите в Пловдив като огледам момичетата с какви темпове творят красоти( стигнах до извода,че те просто не спят..)...чудя се аз какво ще донеса на Националната среща...

  10. #10

    Подразбиране

    Определено всяка свободна минута отделям за любимия форум.Имам чувството че не мога да живея без да е минал един миг и да надникна в красотите които сътворявате.Да сме живи и здрави,за да се радваме взаимно на любимото ни хоби.

  11. #11

    Подразбиране

    И аз съм с вас.И лошото е,че се чувствам нещастна като не мога да влизам във форума.

  12. #12

    Подразбиране

    Танче, благодаря за отворената тема!
    Аз съм във Форумът от април тази година.Да си призная, така ме грабна, че и мен всяка свободна минута ме привлича като магнит. По едно време си мислех дали не съм луднала?!Изпитвах леки угризения, че изоставям и гоблен и други по-маловажни пред Форума неща, но нали човек има нужда от положителна енергия, а тук сред вас е в изобилие. Как да стана от компютъра?
    Чак сега при тази профилактика, Танче, си представйм на теб какво ти беше. Спомням си, че всички ние ти давахме кураж и ти издържа геройски.
    Стоически понасям липсата на картинки и емотикони и при всяко сядане се моля дано вляза...
    Та на въпросът ти - незная дали съм вманиачена или отка-чена, но мисля че ми е добре.
    Целувки на всички!!!

  13. #13

    Подразбиране

    Е как да не сме вманиячени!?...Вече и срещи си организираме, като при АНОНИМНИТЕ АЛКОХОЛИЦИ

  14. #14

    Подразбиране

    Ot v4era sam pri vnu4etata v Holand (eto zashto pisha na latinitsa) i pone 5 pati sam vlizala vav foruma. I tova,ako ne e vmania4vane... koi shte mi kaje kakvo drugo e?!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Може да се каже , че и аз съм като една маниачка на тема форум , Всяка свободна минута гледам да вляза и да ви видя , а съм от началото на годината тука , тогава ви намерих. И благодарение на вас сега мога да си довърша единия гоблен и уших няколко.

Страница 1 от 6 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •