Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 77
  1. #16

    Подразбиране

    Още една ДУШЕВНО БОЛНА се причислява към вас...



  2. #17

  3. #18

    Подразбиране

    Da se prisaedinia i az kam grupata na vmania4enite Nai-malko po 20 pati na den vlizam vav foruma da proveria dali ima ne6to novo i interesno A ako ostana bez internet ili niamam dostap do foruma napravo poludiavam To pove4e vreme prekarvam vav foruma otkolkoto da brodiram i ne znam kolko GB shemi imam ve4e, no se uspokoiavam 4e imam 2 diska s po 300 GB i miasto ima za o6te mnogoooooooooooooo shemi

  4. #19

    Подразбиране

    И аз съм в болестно състояние! Почти всеки ден закъснявам за работа , защото не мога да се отделя от форума или гоблена!

  5. #20

    Подразбиране

    Не само сам вманиачена ами съм си направо луда. От служебния си комп. не мога да вляза и нямам търпение да се измъкна от работа колкото може по-рано. Колежките ми си тръгват и си мислят къде ще ходят и с кого, а аз вървя и си мисля - днес ще имам ли форум. ЛУДА РАБОТА

  6. #21

    Подразбиране

    Определено е вманиачаване и при мен. Когато включа компютъра първата ми работа е да влезна във форума. А сега когато имаше профилактика го проверявах на ден по 10 пъти.
    zeza_v@abv.bg

  7. #22

    Подразбиране

    Ооооох мъка, мъка - бройте и мен.
    ..::Gobelin World::..

  8. #23

    Подразбиране

    Вманиачена съм и още как,направо не мога да дишам без форума

  9. #24

    Подразбиране

    Вманиачена ли? Сега разбрах,че съм направо луда!
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  10. #25

    Подразбиране

    Пишете ме и мен при лудите.
    Тук следва една гоооооляма усмивка.

  11. #26

    Подразбиране

    Леле, а аз мислех че само мен ме е хванал "форумния вирус" а то било всеобщо явление! В къщи даже започнаха да се майтапят с мене !

  12. #27

    Подразбиране

    Здравейте! Бройте ме и мене към вманиячените. И аз без форума не мога. Ама в момента просто страдам, че нямам картинки, но поне можем да си пишем.

  13. #28

    Подразбиране

    Момичета, няма страшно-това не е мания-това си е вече чиста зависимост! По този повод викайте на 11.10 психолог да ни види на живо и да си каже тежката дума!Забравих-аз съм постоянно м/у форума и гоблена...

  14. #29

    Подразбиране

    i az sım sıs vas mili momi4eta - 4uvsvam se mnogo dobre sred hora koito otsenyavat moya trud. İskam da se izvenya za latinaitsata.....no iskam da spodelya ne6to koeto mnogo me ogor4ava naposledık....

    imam takiva slu4ai da mi idvat gosti i iskat da im pokaja goblenite si (pove4eto ne sa v ramki, i ne sa po stenite) . S nay golyamo udovolstvie im gi pokazvam razbira se , pırvo idva u4udvaneto i vızhi6tenieto 4e sa mnogo i mnogo hubavi, koga sım gi napravila i t.n. i sled tova za kakvo sa mi bili tolkova mnogo , kakvo 6tyala sım da gi pravya, 6te gi prodavam li? i taka natatık ,,,,

    stava mi ubidno - ne sım dlıjna na nikogo da davam smetka za kakvo sa mi , priyatno mi e da 6iya i dokato o4ite mi ne me iznaveryat 6te si prodıljavam da si 6iya,,,,,

    zatova tozi forum mnogo si go obi4am i ne moga bez nego, tuka nikoy ne me pita za kakvo sa mi , i poneje se znae za kolko vreme se 6ie edin goblen vseki uvajava truda na drugiya,,,,,

    dobre e 4e vi ima mili momi4eta ,,,,,

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Четох, четох пък рекох и аз да си кажа - като стана правя си закуска, включвам РС-то, отварям форума и по цял ден си стои почти отворен там, и мине не мине тичам да видя, какво става, какво ново! Зависимост ли е това?!?! ))))) А в останалото време, колкото имам свободно и докато детенце спинка, а дъщеричката ми е на уч-ще се опитвам да боцкам - май съм с вас!!!!

Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •