Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 77
  1. #31

    Подразбиране

    Май и аз съм вманиачена....
    Имам симптомите на всички тук и съм болна от общата болест. Мислех си,че като започна работа и ще ми мине,но вие ме отчаяхте.Разбирам,че и работещите дами са си болни...
    Не ми пука.Добре ми е във форума,емоционално си почивам.За мен е удоволствие тази мания.

  2. #32

    Подразбиране

    Май всички сме в кюпа. Направо бях като болна докато нямах форум, просто денят ми не е същият, нещо много важно липсва. Докато поне сутрин не прегледам форума не се чувствам добре. Дано всичко се оправи по-бързо и да мога всеки ден да бъда с вас, че наистина ще се разболея.

  3. #33

    Подразбиране

    Момичета, явно форумът е като вирус!
    Всички страдаме от едни и същи симптоми...

  4. #34

    Подразбиране df

    Като си помисля,само преди часове как страдах,че не мога да влизам във форума и нищо не ми се правеше,дори не ми се шиеше,а и само за това си мислех ,достигам до извода ,че съм ужасно вманиачена.Натрапчивата мисъл ,че сега няма да си разглеждам гобленчета и няма с кой да си говоря ,ме преследваше даже в съня ми.

  5. #35

    Подразбиране

    Определено,да! Шия,шия и все ме тегли да надникна във форума.Май за този вирус лекарите не са измислили лек.


  6. #36

    Подразбиране

    Момичета, аз мисля,че всички трябва да се причислим към тази графа!Няма човек ,който поне веднъж влязъл във форума да е останал безразличен към красотите,които създаваме!И така ден след ден.....ами то си става истинска мания,без която не можем!!!!Аз също!!!

  7. #37

    Подразбиране

    Не .. аз пък не съм пристрастена, влизам на ден само по 15-20 -тина пъти ...всеки ден , но колко са те дните в годината..., дръпнала съм си няколко схемички дето целия китайски народ за 10 год не може ги уши и сърцето ми се разхлопва като излезе нещо ново .... в плановете ми за започване на първа линия са 20000000 гоблена ...и да си призная като имам повече свободно време ми е много приятно да го изгубя в търсене на някоя схема от заявките из нета ....не съм пристрастена , нали )

  8. #38

    Подразбиране

    Мила Galie, жестока логика......ами не, не сме пристрастени! Само където прочетох на мъжът си какво си написала и той каза "и тя е като тебе!".
    Аз предлагам все така да си я караме всички ние уж непристрастените, пък ако се пристрастим.....да му мислят домашните ни половинки.Целувки на всички!

  9. #39

    Подразбиране

    Много добър въпрос! И зададен в подходящо време!

    Чета, чета и при мен симптоите са същите като при вас!

    Да, твърдо и аз се причислявам към групата!

  10. #40

    Подразбиране

    Мания,мания,мания....ма ми е хубаво сред вас !

  11. #41

    Подразбиране

    Вманиачени ли сме във форума?
    Твърдо и категорично ДА!

  12. #42

    Подразбиране

    Хайде още една "болна" от същата болест.

  13. #43

    Подразбиране

    Още една болна по цял ден ми е отворен форума на работа в нас да видя нещо ново да споделя с вас какво съм ушила да видя вия докъде сте стигнали а когато нямаше форум се бях поболяла само седях пред pc-то и проверявах по хиляда пъти дали е пуснат следва еднo много засрамен лице
    Да се ядосваш,значи да наказваш себе си за грешките на другите!!!
    __________________________________________________ _________
    Някои хора са твърде изморени, за да ви дарят с усмивка. Дарете ги вие с вашата, защото най-много се нуждае от нея този, който я няма!

  14. #44

    Подразбиране Вманиачени ли сме във форума?

    Като четох какво сте написали, момичета, се успокоих. Като започна профилактиката на форума, разбрах колко съм се вманиачила. Непрекъснато се опитвах, и опитвах, и опитвах да вляза, но.... Като започна да дава съобщение че страницата не може да се отвори или не е намерена, направо се разболях. Ставах посред нощ да пробвам Тук искам да благодаря на Ния за помощта Сега вече съм спокойна. Имам форум и макар да нямам свободно време, все гледам да понадникна тук.
    Благодаря Ви, че ви има, момичета и момчета!
    Красотата ни прави по-силни и по-добри.


  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Не само вманиячени, ами тежко болни. И тази болест май има вече епидемичен характер. Все повече и повече сме заболелите. и докато не си вземем по 2-3 хапчета ФОРУМЛЕК не ни минава. Вчера ме нямаше и сега бързам да си взема двойна доза от лекарството.

Страница 3 от 6 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •