Показване на 1 до 15 от 133

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Наде, ако знаеш от кога чакам да го видя това Кестенче в твое изпълнение. Сигурна съм ,че ще бъде уникално!!!
    До тук е многообещаващо и цветчето е много красиво!!

  2. #2

    Подразбиране

    Наде , цветенцето е много хубаво , не знам защо не го харесваш, а на какъв размер панама шиеш
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  3. #3

    Подразбиране

    Радост, панамата специално я купих за тази Кестенка, след дълго мислене реших да е с ламенце! Наде, аз панамата съм я купила преди може би 3 месеца, ама понеже нямах всички конци и да ти кажа прехвърлянето в Анкор ми е малко досадно и за това се забавих толкова с почването...Нели, както и другите две и тази реших да я ушия на панама, която отговаря на 12 каунта - доста е рехава и ми е малко трудно да шия понеже аз обичам да стягам, а тук няма шанс ...Момичета, щом удобрявате цветето смело ще направя и другите, може би понеже не съм го и оформила трябва да му се направи контур и за това не ми се нрави! А снощи пак разшивах и подменях та за това няма какво да показвам, но като напредна още малко ще покажа, или пък ако успея направо готова да я покажа

  4. #4

    Подразбиране

    Да покажа още малко от Кестенчето - лицето го разшивах най-малко 4 пъти докато налуча долу горе цветовете и мисля сега вече е сполучливо! Днес рокличката разшивах малко, че обърках и въобще много бавничко напредвам, но мисля се получава хубаво!!! Дано до нова година успея да я завърша
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Thumbs up

    Наде,невероятна е.Чакам с нетърпение да я видя готова

  6. #6

    Подразбиране

    започнах още едно, но се чудя дали да не го разшия и направя с малки кръстчета, не ми харесват тези големите
    какво ще кажете???

    само за сравнение слагам птиченцата да се види как става като вместо едно голямо кръстче правя 4 малки - размера на панамата е 25



    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #7
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Според мен с малките Х-та е по-добре, обаче като знам какъв е контура на тези гобленчета, виж дали няма да ти се налага да цепиш панамата някъде /ама и аз обяснявам така.... дано да си ме разбрала/

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •