Показване на 1 до 15 от 133

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране ROZ

    Е, готова съм - най-сетне




    УРА!!!

  2. #2

    Подразбиране

    Много е сладка, страхотна е тази Роз!!!! И на мен ми е в плановете, но все още я обмислям как да я променя!!!
    Кате, дай малко инфо, на каква панама, според ключа ли си я шила?

  3. #3

    Подразбиране

    Наде, панамата е много фина, но не от магазин, изкуствена материя е, леко прозрачна, и е било покривка Видимо кръстчетата отговарят на аида 16 каунт.
    На мен ми беше доста труден контура - защото е много завъртян - повече време ми отне от кръстчетата, но за мен си струваше. На Аида обаче моето мнение е, че ще е изключително голям тормоз, заради контурния бод - има много бодове по средата на кръстчетата.
    Цветовете спокойно могат да се променят, аз нарочно я направих с оригиналните цветове - хареса ми асоциацията с името и'

  4. #4

    Подразбиране

    Кате, благодаря ти за информацията, панамата я гледах, гледах наистина изглежда по-различна, но ми хареса ефекта. За контурния бод явно и този модел както другите е убийствен, но пък без него моделчето не изглежда завършено. Оригиналът си е много хубав, но мен все ме ръчка нещо отвътре и ми се иска да променя, но тогава ще променя и името на моята
    Още веднъж, страхотна е станала твоята Роз!!!

  5. #5

    Подразбиране

    Momi4eta imam pitane otnosno edno goblen4e na nimue

    otdavna go haresvam tozi model, no kato si printirah shemata se okaza 4e znatsite po kosata ne sa dmc muline , a neznam moje bi znatsi za manistata


    az dosega ne sım 6ila manista, i izob6to neznam dali imat nomera i taka....

    sega 6te sloja i shema za da vidite - C_C 5803 tova kakvo e ?

    molya koyto znae da pomaga

  6. #6

    Подразбиране

    eto shemata
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #7

    Подразбиране

    Миличка, разглеждала съм някой и друг модел на Нимуе и те обичат, ако мога да ползвам тази дума, да използват не само стандартните конци за бродиране, както и други неща - ленти, мъниста, прежда и т.н.
    Много е ситна схемата, ще може ли да напишеш с пълни думи как е написано това СС, че не можах да видя, и може да се разтърся из Гугъл за инфо...по принцип те дават подробна информация на самата схемичка - ще я разгадаем

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •