Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 133

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Наде, ако знаеш от кога чакам да го видя това Кестенче в твое изпълнение. Сигурна съм ,че ще бъде уникално!!!
    До тук е многообещаващо и цветчето е много красиво!!

  2. #2

    Подразбиране

    Наде , цветенцето е много хубаво , не знам защо не го харесваш, а на какъв размер панама шиеш
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  3. #3

    Подразбиране

    Радост, панамата специално я купих за тази Кестенка, след дълго мислене реших да е с ламенце! Наде, аз панамата съм я купила преди може би 3 месеца, ама понеже нямах всички конци и да ти кажа прехвърлянето в Анкор ми е малко досадно и за това се забавих толкова с почването...Нели, както и другите две и тази реших да я ушия на панама, която отговаря на 12 каунта - доста е рехава и ми е малко трудно да шия понеже аз обичам да стягам, а тук няма шанс ...Момичета, щом удобрявате цветето смело ще направя и другите, може би понеже не съм го и оформила трябва да му се направи контур и за това не ми се нрави! А снощи пак разшивах и подменях та за това няма какво да показвам, но като напредна още малко ще покажа, или пък ако успея направо готова да я покажа

  4. #4

    Подразбиране

    Да покажа още малко от Кестенчето - лицето го разшивах най-малко 4 пъти докато налуча долу горе цветовете и мисля сега вече е сполучливо! Днес рокличката разшивах малко, че обърках и въобще много бавничко напредвам, но мисля се получава хубаво!!! Дано до нова година успея да я завърша
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  5. #5

    Thumbs up

    Наде,невероятна е.Чакам с нетърпение да я видя готова

  6. #6

    Подразбиране

    Харесвам със големи кръсчета!
    Можеш да смениш панама със поголеми нишки,аз със кръстат бод шия на такава.
    Видях ушит този гоблен с големи кръсчета - изглежда добре.
    Но все пак избираш сама!

  7. #7

    Подразбиране

    viking, сигурно вече си решила каво да правиш, ама и аз да си кажа... и двата начина си имат своята красота. ситните кръстчета определено впечатляват със своя финес и рабтата изглежда недокосвана с ръце, но и едрите си имат своя чар - така стои по-като ръкоделие. Ако ме разбираш... Понякога в изкуството се използват такива похвати - нещата да не са изпипани докрай, а да личи следата от ръката на художника. Едрите кръстчета придават човешка топлота, дребните са почти като машинна работа.

  8. #8

    Подразбиране

    Кестенчето ми е почти готова, остава контура и някои детайли, които още не мога да реша как да променя - междудругото разших първото цвете, което бях направила и мисля сега тези китчици са по-хубавки

  9. #9

    Подразбиране

    Наде много феерични твоите феи, супер са .
    Нелка не е ли по трудно да да шиеш в всяка дупчица то долу горе става като размер на бода 1:1 нали
    предполагам кръстчетата стават много ситни
    ще ви слядя и двете с интерес момичета
    обичам красивите неща

  10. #10

    Подразбиране

    Наде, много е сладко твоето Кестенче и цветчетата са супер!
    Да не се отказа от крилцата?

  11. #11
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Наде цветенцата са много изящни като кукла е станала, голям майстор си

  12. #12

    Подразбиране

    Nade, ти добре я караш и цветчетата се получават много нежни а аз зациклих и не ми се връща към моя
    не мога да не се съглася с по-горните мнения на lucy, svetta, Shanni, че Нимуе трябва да се прави с едрите кръстчета т.е. през две нишки на ситната панама, защото на техните модели точно в това им е красотата - изглеждат като щрихи, и "личи следата от ръката на художника"

    а аз се подлъгах с птиченцата на Херитедж които на ситно станаха направо като изваяни , но което за едно е добре за друго не е.

    сега това което съм направила направо е невъзможно да се разшива и се чудя какво да правя - или да го продължа и все като га погледна да се ядосвам или направо да започна на ново и да го направа както трябва

    ето и снимка но не е добра че е с тел.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  13. #13

    Подразбиране

    продължи го и без това гобленчето не е голямо като го завършиш ще прецениш най правилно
    обичам красивите неща

  14. #14

    Подразбиране

    "сега това което съм направила направо е невъзможно да се разшива и се чудя какво да правя - или да го продължа и все като га погледна да се ядосвам или направо да започна на ново и да го направа както трябва"

    Viking, май още повече те объркахме. ама ти пак искаш съвет... аз на твое място почвам наново. удоволствието е много по-голямо, а /макар че не виждам снимката за съжаление/, предполагам, че загубата на труд и материали не е голяма. То разшиването пък да не е малък труд!

  15. #15

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви, радвам се, че ви се хареса Кестенчето, макар и недовършена
    Наде, май наистина ще се откажа от крилата, въпреки че отначало не ми се понрави, но като стане готова ще си дам и обясненията и какво съм направила допълнително!
    Нели , според мен продължи, не забравяй, че моделчето без контура не струва нищо, ако мога така да се изразя. Като ушиеш контура тогава вече ще се получи напълно завършен и красив модел!!!! Дерзай!

Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •