Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 133

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Браво,Наде.Ти си герой.Кестенчето ти стана прелестно,но се съм се съмнявала и за миг

  2. #2

    Подразбиране

    ОООО, ще ми развалите дисциплината вие с тези красоти! Малката феичка става приказна!
    Повече няма да влизам в тая темичка - не и преди да си свърша моите "воденични камъни" дето ми тежат от миналата година ...
    Опасни сте , ей!

  3. #3

    Подразбиране

    Ето така изглежда и третата феичка на Nimue в моя вариант! Цветовете са по мой подбор, направих Кестенчето без крилата, че ми приличаше като някоя муха с тях, независимо, че има Крейник и блестят, отказах се от тях също и заради блестящата панама, понеже тя е с жълто ламе, а ако направя крилата с бяло ламе ще стане странно! И за да не остане съвсем самичка, реших да и пошия малко цветенца нещо като, сърдитка на полянка с цветенца Контурът го правих както сметнах за добре и нослето й малко смених, че не ми хареса това чипо носле по схемата...А за крилата се ...цветенцата също реших да ги обшия с кафеникаво-керемидено ламе да си паснат с цветенцата долу.

  4. #4

    Подразбиране

    Наде,станало е нещо невероятно .Мога гордо да ти заявя че твойта е по-хубава от оригинала.Незнам немпга просто да намеря думи,че да кажа колко е хубава,а как си обяснила кое и как си сменяла направо ме заби .Да ми я пратиш за подарък тази красавица

  5. #5

    Подразбиране

    Наде моделчето с право може да се нарече "nadejdabr-Nimue", браво за смелостта и креативността да изменяш и твориш по свой вкус, и аз взимам пример от теб и реших моето човече в чашка да го довърша както е ... но в момента съм заета с една чанта (ние нали си падаме и по чантите) и дъщерята ме припира да я довършвам
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #6

    Подразбиране

    Нели, убедена съм, че твоето човече в чашката ще се получи много хубаво!!! Просто контурът е всичко в тези гобленчета!!! А чакам с нетърпение да видя чантата, която правиш в момента!!!

  7. #7

    Подразбиране

    Оооо разкошни неща сте сътворили на Нимю , събирам конци за една тяхна красота и виждам, че резултатите са страхотни

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Нели, браво е дъщеря ти предполагам сега е щастлива и да си я носи със здраве!!!! Много оригинална е станала чантата с тези котаци!!

  10. #10

    Подразбиране

    Хайде, viking, откога вися да зърна нещичко за чашката с гъбките , а то няма и нямаааа

  11. #11

    Подразбиране

    Shanni,

    от една седмица е готов, но не мога да се добера до компа от децата
    значи чашката със ситни кръстчета а обувките , шапката и гъбките с едри, но както Надето каза като се сложи контура не изглежда зле
    ама ме измъчи този контур
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  12. #12

    Подразбиране

    Ах, толкова ти е сладко гобленчето - да го изпапаш... само ако не беше тая хлебарка там...



    Много хубаво моделче, страхотен избор!
    От гъбките, през тези продупчени обувки, чак до хлебарката върху шапката дето наднича така закачливо... много е дизайнерско.

    Така обичам да гледам готови неща...

  13. #13

    Подразбиране

    Много е хубавко гобленчето, и сега наистина си е в завършен вид и с контера вече му се вижда красотата!!! Нели, аз контура го правя точно по моя преценка че иначе е много трудно да го следя по схемата...

  14. #14

    Подразбиране

    Viking, гобленчето е страхотно! Много симпатично и весело! Браво!

  15. #15

    Подразбиране

    Страшно ми хареса и чашката и гъбките!Мисля че,напразно се притесняваше.

Страница 4 от 7 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •