Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 133
  1. #91

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от viking Виж мнение
    ...някак си тези френските, въприки че са много оригинални, не ми вървят в рамка а пък и не се вързват много с останалите на стените , Lili Points вече го сложих на една малка масичка под стъкло, мисля и с този така да направя
    Много си права, викинг, и аз също така харесвам нимю и лилипойнтс и смятам да шия по нещо от тях, много са дизайнерски, но са много странни и не приличат на гоблени въобще, по-скоро могат да се нарекат бродерии и идеята ти със салфетката е много, много оригинална , много ми хареса
    Редактирано от Shanni : 28.02.2009 в 00:22.

  2. #92

    Подразбиране

    Благодарение на Мимик-моето първо Nimue,моят първи опит за тониране на панама и първи опит за рамкиране.
    http://www.snimka.bg/album.php?album...5&pid=11939403
    http://www.snimka.bg/album.php?album...5&pid=11939404

  3. #93

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Благодарение на Мимик-моето първо Nimue,моят първи опит за тониране на панама и първи опит за рамкиране.
    Със всичко си се справила повече от отлично!!! Моделчето е станало страхотно, панамата много оригинална, а в рамката ми останаха очите, как само си пасва с ламенцето БРАВО!!!

  4. #94

    Подразбиране

    Тези феички на Nimue и на мен ми харесват, но все не мога да се наканя да ушия някоя, а твоята е много нежна с тази рамка и панама! Поздравления!

  5. #95

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vessito75 Виж мнение
    Благодарение на Мимик-моето първо Nimue,моят първи опит за тониране на панама и първи опит за рамкиране.
    http://www.snimka.bg/album.php?album...5&pid=11939403
    http://www.snimka.bg/album.php?album...5&pid=11939404
    С всичко първо имаш оценка ОТЛИЧЕН!
    Прекрасно се е получило!
    Феичката е прекрасна!

  6. #96

    Подразбиране

    Благодаря ви момичета!Вече я подарих на майка ми!А пък сина ми веднага ме издаде,че мирише на нес кафе

  7. #97

    Подразбиране :)

    Момичета, за първи път разглеждам тази тема и тези малки красавици мн. ми харесаха. От къде мога да си намеря схеми?

  8. #98

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от cherrylady Виж мнение
    Момичета, за първи път разглеждам тази тема и тези малки красавици мн. ми харесаха. От къде мога да си намеря схеми?
    Ами погледни това, което момичетата са бродирали, и което ти харесва напиши едно ЛС и помоли за схемичката, а тук има и други модели http://www.goblenite.org/showthread.php?t=2927

  9. #99

    Подразбиране

    Веси феичката е невероятна, а тонирането много нежно и ефирно, страхотно си пасва с нея
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #100

    Подразбиране ИДЕЯ

    Момичета, искам да ви покажа на какво попаднах - тази феичка страшно ми хареса оформлението й
    оригинално е! Взех я от сайта на ddel91

  11. #101

    Подразбиране

    Наистина, много оригинално оформление!

  12. #102

    Подразбиране

    Явно от доста време никой не е шил нищо та ще взема да се включа с едно микро етапче - това моделче си го харесах и изпринтих схемата още миналата година, но едва сега ми дойде вдъхновението разбира се доста обмислях промените и ето първата, абсолютно цялото моделче мисля да променя, и се надявам крайния резултат да е сполучлив, че понякога си мисля едно, като го направя се получи малко по-различно
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #103

    Подразбиране

    Наде, моделчето от предния ти пост ли шиеш?Нали го прави вече и то доста добре. Въпреки всичко много нежни цветове си подбрала

  14. #104

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    абсолютно цялото моделче мисля да променя
    Наде объркала си темата тук е за любителите на нимуе,не промените на Надежда Майтапа на страна много са хубави цветовете които си подбрала и ще ми е интересно каква красота пак ще сътвориш

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Marieta_ Виж мнение
    Наде, моделчето от предния ти пост ли шиеш?Нали го прави вече и то доста добре. Въпреки всичко много нежни цветове си подбрала
    Мариета, да аз го ших това, но в момента шия едно друго моделче, ама ще взема да го покажа, да видите кое е


    Цитат Първоначално написано от mareha Виж мнение
    Наде объркала си темата тук е за любителите на нимуе,не промените на Надежда Майтапа на страна много са хубави цветовете които си подбрала и ще ми е интересно каква красота пак ще сътвориш
    Инче, установих, че ми е малко скучно, като шия по ключ, все нещо ми се иска да променям, не че после не се ядосвам, че не съм направила сполучлива подмяна...все ме човърка ами май ще взема и да направя една тема, и ще ползвам като заглавие това, което си дала промените на Надежда

    А ето това е, което шия - как ще изглежда след няколко дни ще видим в моя вариант
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 7 от 9 ПърваПърва ... 56789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •