Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 133
  1. #106

    Подразбиране

    Наде, невероятно сладурско моделче си избрала! Ще следя с интерес, особено щом ще има и подмяна на цветовете

  2. #107

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Явно от доста време никой не е шил нищо та ще взема да се включа с едно микро етапче - това моделче си го харесах и изпринтих схемата още миналата година, но едва сега ми дойде вдъхновението разбира се доста обмислях промените и ето първата, абсолютно цялото моделче мисля да променя, и се надявам крайния резултат да е сполучлив, че понякога си мисля едно, като го направя се получи малко по-различно
    Нещо тук ми "намирисва" на лавандулова промяна
    http://www.snimka.bg/?album%3baid=326795%3bold=1
    pepinapepina@abv.bg
    Среща 11.01.15 г. неделя за 13.00 часа в " Рандеву"

  3. #108

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepina_p Виж мнение
    Нещо тук ми "намирисва" на лавандулова промяна
    Мирише и още как , но за да не стане 100% лавандулова ще има някои по-странни цветове, това моделче нещо много лесно и бързо се шие, пък и няма нищо по-така интересно, различни бодове или нещо по-специфично

  4. #109

    Подразбиране :)

    Наде, моделчето наистина е мн. сладко Може ли да ми пратиш схемата? Мейла ми е в подписа

  5. #110

    Подразбиране

    Не знам каква думичка да измисля за моделчето?! Сладуранско,а момиченцето Сладуранка- всичко е мило и нежно като зайчето край него.Вярвам ,че и интерпретацията ти и тя ще е сполучлива.Ще я покажеш нали?

  6. #111

    Подразбиране

    Наде , супер е , сега най-интересното е каква интерпретация на цветовете ще направиш
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #112

    Подразбиране

    И аз ще чакам с нетърпение следващия етап

  8. #113

    Подразбиране

    Дойде време да ви представя и моята Лил - или Роз в мой вариант!!! Променила съм абсолютно всички цветове, зайко-байко го махнах, не че не е сладък, но нещо не ми се нравеше много!!! На обувчиците врътнах едно френско възелче, с няколко лейзи дейзис - не знам дали стана по-добре или не, но е различно от оригинала Контурният бод съм го правила по моя преценка, в косата реших да използвам двоен кат конец и само един цвят, а не както в ключа 3 различни цвята. Бродирала съм я на леко тъмно розова панама, пак 12 каунта, както и другите 3 моделчета на Nimue

    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от nadejdabr : 03.09.2009 в 04:25.

  9. #114

    Подразбиране

    Чудесно творение.!!!Остава само да го патентовашСправила си се със съчетанието на цветовете.Отново чудесийка си сътворилаРазкош, принцеса.

  10. #115

    Подразбиране

    Nade, Опасенията ти за избора на цветовете ти е бил неоснователен

  11. #116

    Подразбиране

    Това е моето първо Нимуе
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  12. #117

    Подразбиране

    Zdraveite,
    Ot odavne glema krasotite koito pravite, ta re6ih i az da vi pokaja kakvo sam izrabotila.
    Eto nqkolko snimki na moite Nimue....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  13. #118

    Подразбиране

    Ooo! Много са красиви. Да не би да са оригинални комплектовки!?

  14. #119

    Подразбиране

    СТрахотни са, особено ми харесва този със синята птица - може ли да дадеш малко информация относн панама, какви конци си ползвала изобщо малко подробности?

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Merci za komplimentite!!!karate me de se 'ervq......
    Ne sa originalnite koplekti, mnogo sa skapi. Izliza po evtino kato si kupi6 panamata i kontzite po otdelno.
    Ina4e za vsi4kite mi model'eta izpolzvam kontzi DMC, malko sa slapi4ki, no pak ka4estvoto e dobro. panamata e lenena, kupuvam q na metar. Tazi na sinqta ptiza e bqla, leko kremava 34 kaunta. krilata po shema gi davaha da se brodirat v kafqvo, no ne mi haresa ta gi napravih v sredristo, po nejno stoi. Ina4e sledvam klu4a, vapreki 4e nqkoi tzvetove sa tolkova blizki po vid, 4e neznam kakvo trqbva za da se ragrani4at.

Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •