Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 133
  1. #1

    Подразбиране За любителите на Nimue ‎

    Искате темичка,имате я,заповядайте

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Пу, да съм първа... Ето и моите две феички на Нимуе. И в близък план ...


  3. #3

    Подразбиране

    Манка, хиляди благодарности!!!!!
    Ще си сложа и аз първо моите гобленчета на Нимуе, а после и тези, на които попаднах
    Това ми е първата феичка - интересното е, че има бодове с ляв наклон, бодове с десен наклон, и кръстчета разбира се. В този модел се използва и прежда на една италиянска фирма Адриафил - мисля така се казваше...Аз ползвах някаква си обикновена прежда за плетене. Тъй като нямах лен, ших на 12 каунта светло розова панама, конци Анхор. И разбира се, като голям фен на ламето, колкото и досадно да се шие, сложих малко ламе в цветето в косите, и в прашеца!

  4. #4

    Подразбиране

    А това е моята Пеперуда
    Ших я също на 12 каунта бежава панама, доста рехава беше и не беше много приятно за шиене, но пък модела беше приятен и това "Спомогна" за лесното бродиране...Използвах също конци Анхор, но не според ключа, а това, което ми беше останало от първата и другите според това, което имах вкъщи. И да не ставам досадна, но пак ползвах ламенце! И това "кръгче", което е в крилото, много се чудех дали да си купувам тъмно кафява прежда, за да го ушия, или пък с пайети да го направя, но накрая се оказа, че свекърва ми, която бродира дрехи, имаше тъмно кафеви мъниста и ми даде, та в крайна сметка поших с мъниста и мисля така съвсем заприлича на мен - ламе, мъниста, блести

  5. #5

    Подразбиране

    А сега много искам да споделя с вас и някои моделчета, на които попаднах в нета, мисля има интересни идейки



    Харесала съм си още две моделчета, които ми се иска да избродирам, но тях по-нататък, пък и все още обмислям, какъв материал да ползвам така да се каже...е, това е от мен за момента!!!

  6. #6

    Подразбиране

    радрод, Наде, много красиви неща сте показали!
    На мен също ми харесват гобленчета на тази фирма , но засега само ще ви се радвам.
    Наде, знам ,че си заплюла още един ,чакам с нетърпение да видя крайния резултат.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nvvs Виж мнение
    радрод, Наде, много красиви неща сте показали!
    На мен също ми харесват гобленчета на тази фирма , но засега само ще ви се радвам.
    Наде, знам ,че си заплюла още един ,чакам с нетърпение да видя крайния резултат.
    Наде, вярваш или не, но още го мисля на каква панама, какви конци, пък и онзи детайл дето го обсъждахме, все още мисля какво да го правя... Може и скоро да ми дойде вдъхновението, да не казвам голяма дума де

  8. #8

    Подразбиране

    Момичета, показали сте чудесни феички! Браво за идеите и изобретателността ви!
    Ето я и моятя фейка - без и с рамка:



    Използвах лен 32-ри каунт и конци ДМЦ. Не съм променяла ключа или инструкциите, с изключение на мохера, който замених с неизвестно за мен мулине, открито в "архива" от конци.
    Бях планирала още една феичка, но не ми стига останалото парче лен, затова малко ще я отложа във времето

  9. #9

    Подразбиране Ура!

    Приветствам темата! И аз шия едно Nimue ‎ и смятам да ви изненадам тея дни като го покажа готово Но не е феичка - аз нещо не долюбвам идеята за крила на човешко същество - картинките са страхотни, но има едно неприятно чувство в мен породено от неестествеността. Но искам честно да си призная, че всички показани тук феи са невероятно красиви и чудесно измайсторени

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Приветствам темата! И аз шия едно Nimue ‎ и смятам да ви изненадам тея дни като го покажа готово Но не е феичка - аз нещо не долюбвам идеята за крила на човешко същество - картинките са страхотни, но има едно неприятно чувство в мен породено от неестествеността. Но искам честно да си призная, че всички показани тук феи са невероятно красиви и чудесно измайсторени
    Кате, аз знам какво шиеш, но няма да те издам, ще чакам търпеливо изненадата!!! И се радвам, че има още един фен към клуба - усмивки, аз също като теб отначало не ги одобрявах тези феички или по-точно идеята за чов.същ. с крилца, но личицата са толкова нежни, пък и крилцата са също нежни и се допълват, пък и тук на Карнавала има много деца се фантазират с такива подобни крилца и май им свикнах

  11. #11

    Подразбиране ROZ

    Е, готова съм - най-сетне




    УРА!!!

  12. #12

    Подразбиране

    Много е сладка, страхотна е тази Роз!!!! И на мен ми е в плановете, но все още я обмислям как да я променя!!!
    Кате, дай малко инфо, на каква панама, според ключа ли си я шила?

  13. #13

    Подразбиране

    Наде, панамата е много фина, но не от магазин, изкуствена материя е, леко прозрачна, и е било покривка Видимо кръстчетата отговарят на аида 16 каунт.
    На мен ми беше доста труден контура - защото е много завъртян - повече време ми отне от кръстчетата, но за мен си струваше. На Аида обаче моето мнение е, че ще е изключително голям тормоз, заради контурния бод - има много бодове по средата на кръстчетата.
    Цветовете спокойно могат да се променят, аз нарочно я направих с оригиналните цветове - хареса ми асоциацията с името и'

  14. #14

    Подразбиране

    Кате, благодаря ти за информацията, панамата я гледах, гледах наистина изглежда по-различна, но ми хареса ефекта. За контурния бод явно и този модел както другите е убийствен, но пък без него моделчето не изглежда завършено. Оригиналът си е много хубав, но мен все ме ръчка нещо отвътре и ми се иска да променя, но тогава ще променя и името на моята
    Още веднъж, страхотна е станала твоята Роз!!!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Momi4eta imam pitane otnosno edno goblen4e na nimue

    otdavna go haresvam tozi model, no kato si printirah shemata se okaza 4e znatsite po kosata ne sa dmc muline , a neznam moje bi znatsi za manistata


    az dosega ne sım 6ila manista, i izob6to neznam dali imat nomera i taka....

    sega 6te sloja i shema za da vidite - C_C 5803 tova kakvo e ?

    molya koyto znae da pomaga

Страница 1 от 9 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •