Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 133
  1. #46

    Подразбиране

    Радост, панамата специално я купих за тази Кестенка, след дълго мислене реших да е с ламенце! Наде, аз панамата съм я купила преди може би 3 месеца, ама понеже нямах всички конци и да ти кажа прехвърлянето в Анкор ми е малко досадно и за това се забавих толкова с почването...Нели, както и другите две и тази реших да я ушия на панама, която отговаря на 12 каунта - доста е рехава и ми е малко трудно да шия понеже аз обичам да стягам, а тук няма шанс ...Момичета, щом удобрявате цветето смело ще направя и другите, може би понеже не съм го и оформила трябва да му се направи контур и за това не ми се нрави! А снощи пак разшивах и подменях та за това няма какво да показвам, но като напредна още малко ще покажа, или пък ако успея направо готова да я покажа

  2. #47

    Подразбиране

    Да покажа още малко от Кестенчето - лицето го разшивах най-малко 4 пъти докато налуча долу горе цветовете и мисля сега вече е сполучливо! Днес рокличката разшивах малко, че обърках и въобще много бавничко напредвам, но мисля се получава хубаво!!! Дано до нова година успея да я завърша
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  3. #48

    Thumbs up

    Наде,невероятна е.Чакам с нетърпение да я видя готова

  4. #49

    Подразбиране

    започнах още едно, но се чудя дали да не го разшия и направя с малки кръстчета, не ми харесват тези големите
    какво ще кажете???

    само за сравнение слагам птиченцата да се види как става като вместо едно голямо кръстче правя 4 малки - размера на панамата е 25



    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  5. #50
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Според мен с малките Х-та е по-добре, обаче като знам какъв е контура на тези гобленчета, виж дали няма да ти се налага да цепиш панамата някъде /ама и аз обяснявам така.... дано да си ме разбрала/

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от радрод Виж мнение
    Според мен с малките Х-та е по-добре, обаче като знам какъв е контура на тези гобленчета, виж дали няма да ти се налага да цепиш панамата някъде /ама и аз обяснявам така.... дано да си ме разбрала/
    разбрах те Радост но няма да цепя панамата , точно за това ще са 4 малки кръстчета или бодчета, значи дупчиците ще се виждат, мисля да започна чашката да видя как ще стане а после ще разшивам гъбките
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  7. #52
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    viking като направиш чашката, снимай пак, моля те, много са ми интересни тези гобленчета

  8. #53

    Подразбиране

    Нели, според мен така се получава много хубаво, аз моите все на едра панама съм ги шила и си ги харесвам така, но ако на теб така не ти се нрави по-добре ги почни на по-ситна панама

  9. #54

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nadejdabr Виж мнение
    Нели, според мен така се получава много хубаво, аз моите все на едра панама съм ги шила и си ги харесвам така, но ако на теб така не ти се нрави по-добре ги почни на по-ситна панама
    Наде тя панамата е даста ситна, 25 но ги направих през 2 нишки, и понеже ги сравнявам с птиченцата които са на всяка дупчица бодче, гъбките ми се виждат малко грубички, ама като направя малко от чашката ще искам компетентното ви мнение
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  10. #55

    Подразбиране

    Не ги пипай - идеални са! Аз като истински колекционер току що установих, че този модел го нямам! Ужас! Няма да спя сега!

  11. #56

    Подразбиране

    Нели, ами 25 каунта на половина би било 12,5 каунта, а аз моите ги ших на 12 каунта, така че според мен ще се получи идеално!!!!!

  12. #57

    Подразбиране

    Нели,много сладко гобленче си започнала.От сърце ти желая успех

  13. #58

    Подразбиране

    tuk sum kachila shemata, koito iska da ya ima

    http://3r4t.multiply.com/video/item/...peau_Ivre1.rar
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #59

    Подразбиране

    Харесвам със големи кръсчета!
    Можеш да смениш панама със поголеми нишки,аз със кръстат бод шия на такава.
    Видях ушит този гоблен с големи кръсчета - изглежда добре.
    Но все пак избираш сама!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    viking, сигурно вече си решила каво да правиш, ама и аз да си кажа... и двата начина си имат своята красота. ситните кръстчета определено впечатляват със своя финес и рабтата изглежда недокосвана с ръце, но и едрите си имат своя чар - така стои по-като ръкоделие. Ако ме разбираш... Понякога в изкуството се използват такива похвати - нещата да не са изпипани докрай, а да личи следата от ръката на художника. Едрите кръстчета придават човешка топлота, дребните са почти като машинна работа.

Страница 4 от 9 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •