Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 133
  1. #61

    Подразбиране

    Кестенчето ми е почти готова, остава контура и някои детайли, които още не мога да реша как да променя - междудругото разших първото цвете, което бях направила и мисля сега тези китчици са по-хубавки

  2. #62

    Подразбиране

    Наде много феерични твоите феи, супер са .
    Нелка не е ли по трудно да да шиеш в всяка дупчица то долу горе става като размер на бода 1:1 нали
    предполагам кръстчетата стават много ситни
    ще ви слядя и двете с интерес момичета
    обичам красивите неща

  3. #63

    Подразбиране

    Наде, много е сладко твоето Кестенче и цветчетата са супер!
    Да не се отказа от крилцата?

  4. #64
    радрод
    Guest

    Подразбиране

    Наде цветенцата са много изящни като кукла е станала, голям майстор си

  5. #65

    Подразбиране

    Nade, ти добре я караш и цветчетата се получават много нежни а аз зациклих и не ми се връща към моя
    не мога да не се съглася с по-горните мнения на lucy, svetta, Shanni, че Нимуе трябва да се прави с едрите кръстчета т.е. през две нишки на ситната панама, защото на техните модели точно в това им е красотата - изглеждат като щрихи, и "личи следата от ръката на художника"

    а аз се подлъгах с птиченцата на Херитедж които на ситно станаха направо като изваяни , но което за едно е добре за друго не е.

    сега това което съм направила направо е невъзможно да се разшива и се чудя какво да правя - или да го продължа и все като га погледна да се ядосвам или направо да започна на ново и да го направа както трябва

    ето и снимка но не е добра че е с тел.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  6. #66

    Подразбиране

    продължи го и без това гобленчето не е голямо като го завършиш ще прецениш най правилно
    обичам красивите неща

  7. #67

    Подразбиране

    "сега това което съм направила направо е невъзможно да се разшива и се чудя какво да правя - или да го продължа и все като га погледна да се ядосвам или направо да започна на ново и да го направа както трябва"

    Viking, май още повече те объркахме. ама ти пак искаш съвет... аз на твое място почвам наново. удоволствието е много по-голямо, а /макар че не виждам снимката за съжаление/, предполагам, че загубата на труд и материали не е голяма. То разшиването пък да не е малък труд!

  8. #68

    Подразбиране

    Момичета, благодаря ви, радвам се, че ви се хареса Кестенчето, макар и недовършена
    Наде, май наистина ще се откажа от крилата, въпреки че отначало не ми се понрави, но като стане готова ще си дам и обясненията и какво съм направила допълнително!
    Нели , според мен продължи, не забравяй, че моделчето без контура не струва нищо, ако мога така да се изразя. Като ушиеш контура тогава вече ще се получи напълно завършен и красив модел!!!! Дерзай!

  9. #69

    Подразбиране

    Браво,Наде.Ти си герой.Кестенчето ти стана прелестно,но се съм се съмнявала и за миг

  10. #70

    Подразбиране

    ОООО, ще ми развалите дисциплината вие с тези красоти! Малката феичка става приказна!
    Повече няма да влизам в тая темичка - не и преди да си свърша моите "воденични камъни" дето ми тежат от миналата година ...
    Опасни сте , ей!

  11. #71

    Подразбиране

    Ето така изглежда и третата феичка на Nimue в моя вариант! Цветовете са по мой подбор, направих Кестенчето без крилата, че ми приличаше като някоя муха с тях, независимо, че има Крейник и блестят, отказах се от тях също и заради блестящата панама, понеже тя е с жълто ламе, а ако направя крилата с бяло ламе ще стане странно! И за да не остане съвсем самичка, реших да и пошия малко цветенца нещо като, сърдитка на полянка с цветенца Контурът го правих както сметнах за добре и нослето й малко смених, че не ми хареса това чипо носле по схемата...А за крилата се ...цветенцата също реших да ги обшия с кафеникаво-керемидено ламе да си паснат с цветенцата долу.

  12. #72

    Подразбиране

    Наде,станало е нещо невероятно .Мога гордо да ти заявя че твойта е по-хубава от оригинала.Незнам немпга просто да намеря думи,че да кажа колко е хубава,а как си обяснила кое и как си сменяла направо ме заби .Да ми я пратиш за подарък тази красавица

  13. #73

    Подразбиране

    Наде моделчето с право може да се нарече "nadejdabr-Nimue", браво за смелостта и креативността да изменяш и твориш по свой вкус, и аз взимам пример от теб и реших моето човече в чашка да го довърша както е ... но в момента съм заета с една чанта (ние нали си падаме и по чантите) и дъщерята ме припира да я довършвам
    e-mail:nellymichaleva@yahoo.com
    www.3r4t.multiply.com


  14. #74

    Подразбиране

    Нели, убедена съм, че твоето човече в чашката ще се получи много хубаво!!! Просто контурът е всичко в тези гобленчета!!! А чакам с нетърпение да видя чантата, която правиш в момента!!!

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    Оооо разкошни неща сте сътворили на Нимю , събирам конци за една тяхна красота и виждам, че резултатите са страхотни

Страница 5 от 9 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •